Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

съвет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    съвет

    Здравейте!Има нужда от мнението ви. Предложиха ми Фиат Браво 1,2 мотор, произведен през 2001 година. на около 80-90 000 хил.километри. Цената ми се вижда изгодна - около 5000 лв. Потърсих съвет за самата марка от познати и чух най противоречиви мнения, затова се обръщам към вас, които реално ползвате такава марка. Дайте ми някакъв съвет

    #2
    Моето скромно мнение е, че модела е много хубав! Ако е читава колата (добре поддържана и в добро техническо състояние) парите които и искат не сам много! Провери дали не лъжат за годината и ! Ако всичко е както трябва взимаи...няма да съжаляваш! Ако не съм прав колегите да ме поправят
    Lancia Lybra 2,4JTD '03
    Фиат Браво 1.9TD75 '97
    Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
    Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

    Коментар


      #3
      Притеснява ме това, че не мога да я видя реално, само на снимка. Самата кола е в Италия

      Коментар


        #4
        Rummis написа:
        Притеснява ме това, че не мога да я видя реално, само на снимка. Самата кола е в Италия
        Това със снимките може да е голям блъф,да отидеш и да се окаже съвсем друг автомобил,но ако си решил сериозно да купуваш кола,тръгваш и каквото си харесаш на място.
        Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
        Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
        I am in love with my cars

        Коментар


          #5
          Мм след като не е в БГ е рисковано! Трябва да си решиш имаш ли възможност да рискуваш! Премисли хубаво нещата! Може пък и да се окаже хубава! Nasti гледам, че вкарва хубави коли! Ако някой е купил от него може да каже впечатления! Все пак успех и дано да попаднеш на хубаво возило и да му се радваш!
          Lancia Lybra 2,4JTD '03
          Фиат Браво 1.9TD75 '97
          Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
          Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

          Коментар


            #6
            точно от nasty я поръчвам, така че ако ако наистина има впечатления, нека сподели

            Коментар


              #7
              Re: съвет

              Rummis написа:
              Здравейте!Има нужда от мнението ви. Предложиха ми Фиат Браво 1,2 мотор, произведен през 2001 година. на около 80-90 000 хил.километри. Цената ми се вижда изгодна - около 5000 лв. Потърсих съвет за самата марка от познати и чух най противоречиви мнения, затова се обръщам към вас, които реално ползвате такава марка. Дайте ми някакъв съвет
              цената е много добрано за състоянието само продавача може да ти кажеприятел му беше звънял и колегата му обясни всичко за въпросната кола
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                найстина ако някой е закупил кола от насти нека сподели впечатленията си сигурен съм,че ще бъде полезно на много хора,които са замислили покупка на кола.

                Коментар


                  #9
                  Имам познат който си е купил едно Ауди от Насти купиго преди около5/6 месеца и супер доволен и доколкото знам преди да я пуснат на обява има хора там които преглеждат колата в какво техническо състояние .
                  FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                  Коментар

                  Working...
                  X