Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трябва ми заварчик-железар :)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трябва ми заварчик-железар :)

    Здравейте, имам аз един въпрос. Понеже искам да си направя ролбари за колата и ми треябва човек които да ми завари едни дъги за метална основа Да ги поошлайфа и да им направим захващанията. На кратко от това : http://www.snimka.bg/album.php?album_id=106665 Да запреличат на това : http://www.snimka.bg/album.php?album_id=106668 Като искам само да се измерят добре , да се заварят, има малко и за изправяне на дъгите, да се подравнят за да станат еднакви и да се изшлайфат острите ръбове и там кадето е заварявано. След което аз 6те си ги дам да се боядисват. Та ако знаете къде и кой може да ми свърши работа КАЧЕСТВЕНО , моля споделете

    Hot!!!

    #2
    Калоян - 0888 54 00 37Звънни му, ще ти свърши работа.

    Коментар


      #3
      За последен път ти напомням да се съобразяваш с правилата! http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=1Точка 1.12!И си оправи малко правописа... как не те е срам, идея си нямам!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        filiar написа:
        Калоян - 0888 54 00 37Звънни му, ще ти свърши работа.
        Благодаря ти Ще му позвъня

        Hot!!!

        Коментар


          #5
          Vladim написа:
          За последен път ти напомням да се съобразяваш с правилата! http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=1Точка 1.12!И си оправи малко правописа... как не те е срам, идея си нямам!
          Какво неуважително видя в поста ми или обидно за другите потребители във форума ме интересува??? А честно да ти кажа за правописа хич не ме е срам, зашото не си изкарвам парите с правопис И само да вмъкна нещо лично към теб, ако нещо само теб те дразни свързано с мен и постовете ми моля не го превръщаи във виртуален проблем, аз не съм ти виновен за нищо Искам да кажа че ако си решил че аз лично нещо те дразня, ми пиши на Л.С. да видим за какво иде реч Защото ти си единсвеният модерато, потребител или както искаш се пиши, които все има някакви упреци към мен.А към другите колеги от форума винаги е имало уважение(респект), защото каквото повикало такова се обадило :D Всичко хубаво.Правила на форума1.12. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код и други.) Тези, които нямат кирилица могат да си свалят и инсталират. Постовете, които нарушават правилото, ще бъдат изтривани. УВАЖАВАЙТЕ БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК! Това е български форум - не международен. Кое от написаното не разбра братчеде, та се заяждаш с администратор на форума!?Заяждането с админ е като заяждането със футболен съдия - обречено на неуспех.След като ползваш благата на този форум - СПАЗВАЙ ПРАВИЛАТА МУ!kiro_of_the_day

          Hot!!!

          Коментар


            #6
            Виждам, че Брат’чеда е прописал почти правилно в последния си пост.Е добре, "оти ти требеше да ручаш жабетата тогава"?! Какво толкова се искаше от теб, та трябваше да си "късаме" нервите взаимно? Не се ли разбра, че в този форум няма да има шльокавица,4,6 и други простотии!
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #7
              Nino написа:
              Виждам, че Брат’чеда е прописал почти правилно в последния си пост.Е добре, "оти ти требеше да ручаш жабетата тогава"?! Какво толкова се искаше от теб, та трябваше да си "късаме" нервите взаимно? Не се ли разбра, че в този форум няма да има шльокавица,4,6 и други простотии!
              Ами от този линк : http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=1 Които Владим пусна да прочета правилата ми се струва , че точка 1.1.2 е това:1. Правилник 1.2. Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани. Това което си си ми написал с червен цвят не го намерих там и за това ми стана странно. А ако трябва да съм честен не съм само аз с кофти правописа. И да кажа също така че работата ми изисква да съм с легален софтуеър и за да имам кирелица трябва да си платя за това Аз може и да пиша грешно, но не съм "пират", лъжец или крадец. Също така когато осет че някои бълва "жега" към мен и не ми е ясно защо е нормално да и аз малко да се "понапека"(говоря за отношенията Валдим->Аз). Сега надявам се че ви е ясно каква е моита гледна точка и ще се радвам че сте ме разбрали :D Благодаря за загиженоста която проявявате спрямо моят правопис, мисля че ако няма простотии в моите постове и теми може да не го правим чак толкова на проблем. И тук пак ще се повторя , че аз не съм единственият с правописни грешки Всичко хубаво

              Hot!!!

              Коментар


                #8
                Никой няма да те разпне на кръст за правописа, най-много да попаднеш в рубриката "БИСЕРИ". Дразнещи са разните четворки, шестици и други простотии от писмовния СЛЕНГ.Ако трябва за стотен път да постна тази прословута транскрипция, въпреки, че я има най-горе като "важна тема".Също никой не те кара да инсталираш "кирилица", нали има "КРЕДОР", просто е необходимо той да се използва!!!Ето, когато натискаш тези бутончета:Ч = ~ - горе в ляво до 1-цата Я = Q В = W Ж = V Ь = X Ъ = Y Й = J Ю = Ш = [ Щ = ] няма да има идиотизми като ..пален /пълен/, кадето/където/, 6те /ще/, гарди /гърди/, 4ести /чести/, вклучително /включително/, абсолутно /абсолютно/!!!
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #9
                  аз пък си мисля че се пресилват глупостите за правописа ...за шльокавицата да ... но ...
                  : Der Engel ist Viren :

                  Коментар


                    #10
                    Нито съм бил гневен, нито съм те обидил! Да не говорим, че функцията на администраторите и модераторите е малко по-различна от тази на потребителите. Предупредих те да спазваш правилата, ти не го направи, напротив-продължаваш да ги нарушаваш! Няма да споря повече с теб, мисля, че прекалено много внимание ти отделих. Няма да правя и компромиси. Ще прилагам правилата според правата си!
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      Nino написа:
                      Никой няма да те разпне на кръст за правописа, най-много да попаднеш в рубриката "БИСЕРИ". Дразнещи са разните четворки, шестици и други простотии от писмовния СЛЕНГ.Ако трябва за стотен път да постна тази прословута транскрипция, въпреки, че я има най-горе като "важна тема".Също никой не те кара да инсталираш "кирилица", нали има "КРЕДОР", просто е необходимо той да се използва!!!Ето, когато натискаш тези бутончета:Ч = ~ - горе в ляво до 1-цата Я = Q В = W Ж = V Ь = X Ъ = Y Й = J Ю = Ш = [ Щ = ] няма да има идиотизми като ..пален /пълен/, кадето/където/, 6те /ще/, гарди /гърди/, 4ести /чести/, вклучително /включително/, абсолутно /абсолютно/!!!
                      Схванах ти миселта А за бисери няма грижи щом е забавно и не обижда никои Ще се постарая да не бъркам

                      Hot!!!

                      Коментар


                        #12
                        Извинявайте ама постовете по-горе ми приличат на детски спор !!!

                        Коментар


                          #13
                          chuni написа:
                          Извинявайте ама постовете по-горе ми приличат на детски спор !!!
                          Прости ми, бате!
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #14
                            Vladim написа:
                            chuni написа:
                            Извинявайте ама постовете по-горе ми приличат на детски спор !!!
                            Прости ми, бате!
                            Простено малкия

                            Коментар


                              #15
                              Vladim написа:
                              chuni написа:
                              Извинявайте ама постовете по-горе ми приличат на детски спор !!!
                              Прости ми, бате!
                              я са да видят защо имам жълт картон тука хората ... и какво си ми написал.>> за оспорване мнение на администратори и модератори <<виж са владимковото ... ако ти наживо ми беше издемонстрирал с подобно изказване, подобен супериоритет щеше да си глътнеш няколко зъба. ок ?и ако не искаш НИКОЙ да ти протеворечи и ОСПОРВА мнението ... вечер си счупвай жената от бой като ти каже НЕ ... защото ако се видиме няма да ти хареса никак. нося си винаги сръбската музика с мене нашия.малко ме изкара от кожа не се случва често ... как нино като ми написа забележка стана ясно че може да се има приказка с него, а ти от къде ми изкочи такъв терминатор не разбрах.пак ще повторя - аз съм против шльокавицата и латиницата ...но ... има си напълно логично обяснение за това което съм написал и това обяснение въпреки всичко може да ти го даде НИНО - който да ти каже колко диалекта има примерно в германия (щото е бил там .. нали) и как се отнасят те към това. колко държави има в света в които има поне 10 и повече диалекта и какво се случва там. точно по този повод той съвсем спокойно може да каже че малко сглупи като написа че са идиотщини това кой с каква гласна замества защото най-малкото има хора нормални и спокойни души който биха му се оУбидили. цял живот са живяли на едно място и така са говорили и от време на време бъркат и като пишат. но тук не е училище по правопис ...това е ...квото искате си правете ... щом да не ОСПОРВАМЕ е проблемаОще преди си беше голям "умник", но този бан го получаваш за сегашнитe си излияния! kiro_of_the_day
                              : Der Engel ist Viren :

                              Коментар

                              Working...
                              X