Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с мигач

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с мигач

    Здравейте съфорумници,имам Фиат Брава 1,6 СХ и от известно време се появи проблем с десния мигач.Когато го включа започва да цъка на доста голям интервал.а ако по това време натисна спирачка спира да свети и да цъка.Левия мигач си работи нормално.Някой знае ли къде е проблема?И да попитам с какво да си залепя черната пластмасова лайсна под вратата, пробвах с двустранна залепяща лента, но не ще да държи.

    #2
    При мен положението с мигачите е наопаки, като натисна спирачката, но само в движение и мигачите почват да мигат по-бързо.А за лайсните ... те не са ли на щифтове? На мен след като ми боядисаха колата емблемите ми ги залепиха с някаква двойно залепяща лента, но марката беше някаква немска и лентата беше около 0.5мм дебела. Наистина без отвертка не може да се махнат емблемите, много е здрава. Виж в Бриколаж или някой магазин от тоя сорт.
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      На мен ми прилича на прочутия проблем със замасяването и окъсяването на шината на задния стоп. При мойто браво беше така и ставаше дискотека, но като почистих всичко се оправи.

      Коментар


        #4
        колегата е прав до вчера имах сьщия проблем(вече не)сваляш почистваш клемите и си готов.
        bravo-bravisimo

        Коментар


          #5
          T.e да сваля мигача и да почистя клемите така ли?

          Коментар


            #6
            пласмасовото панелче отзад свалияш него, то е хванато с 2 гайки които се развиват на рька вадиш куплунга и прьскаш малко с WD40 поразмьрдваш клемите и всичко 6.
            bravo-bravisimo

            Коментар


              #7
              Проверете и масата (жица свързана към купето). Обикновено от там е проблема, ако няма добър контакт.
              Bravo 1.8 16V

              Коментар

              Working...
              X