Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Износване на гумите в краищата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Износване на гумите в краищата

    Здравейте,от известно време наблюдавам замазване на ламелите (изтъркване) по двака края (и вътрешния и външния) на предните гуми. Ходих на реглаж на предница, защото си помислих че нещо не е наред, но се оказа че колата си е ОК. На какво може да се дължи това според вас?
    Bravo HGT

    #2
    Много ми прилича на постоянно ниско налягане в гумите.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Re: Износване на гумите в краищата

      cio написа:
      Здравейте,от известно време наблюдавам замазване на ламелите (изтъркване) по двака края (и вътрешния и външния) на предните гуми. Ходих на реглаж на предница, защото си помислих че нещо не е наред, но се оказа че колата си е ОК. На какво може да се дължи това според вас?
      С какви гуми си,в смисъл нови-стари?ако са много стари(а и те имат срок на годност)може и от това да е! Абе да ти кажа може и маистора на реглажа да не е....а?
      FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
      FIAT MAREA1.6 16V

      Коментар


        #4
        kiro_of_the_day написа:
        Много ми прилича на постоянно ниско налягане в гумите.
        FIAT Marea 1.8 16V ELX

        Коментар


          #5
          Гумите са Bridgestone ML-18 май беше модела и втора зима (ако може да се нарече това зима), а налягането гледам да е 2.4-2.5 при гумаджия. Иначе на бензиностанция показва 2.2-2.3Дайте идея какво да правя. Дали да не ги напомпам 2.5 на някоя бензиностанция???????
          Bravo HGT

          Коментар


            #6
            Щом е едновременно и от вътре, и от вън, поччти съм сигурен, че реглаж няма да помогне. Залагам и аз на ниско налягане. Виж темата за минус 10% от максималното налягане
            Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
            Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

            Коментар


              #7
              Пък може и от малко по-рязък маниер на каране.С висока скорост ли влизаш в завоите? :D
              N.Y. State of Mind

              Коментар


                #8
                Re: Износване на гумите в краищата

                cio написа:
                Здравейте,от известно време наблюдавам замазване на ламелите (изтъркване) по двака края (и вътрешния и външния) на предните гуми. Ходих на реглаж на предница, защото си помислих че нещо не е наред, но се оказа че колата си е ОК. На какво може да се дължи това според вас?
                Отиди на друго място за реглаж - някой сервиз, занимаващ се предимно със ходова част и със добра репутация. Във Дружба, до зеленчуковата борса има такъв.
                1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

                Коментар

                Working...
                X