Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От къде може да се купи трети стоп за Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    От къде може да се купи трети стоп за Брава

    Някой знае ли откъде може да се купи изгодно трети стоп за Брава-second hand!
    Fiat Brava 1,6 16v 103 к.с. 1997г.

    #2
    Re: От къде може да се купи трети стоп за Брава

    jsp написа:
    Някой знае ли откъде може да се купи изгодно трети стоп за Брава-second hand!
    И за какво ти е second hand-а? Само парите бадева ще си дадеш.Илинов, който е "само" 62 лева или си ремонтирай стария.Писал съм по темата преди.Проблемите на стопа са медните пистички които са капсуловани в конзолата на крушките, те се късат от вибрациите при отваряне/затваряне.Ако добре работиш с поялник те съветвам да изкараш два проводника и да ги свържеш новите 10 крушки.После залей проводниците със силикон.Аз не намерих 3 ватови крушки и сложих 2-ватови,но няма проблем.Успех в начинанието!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Проблема е,че стопа си работи без проблем,но му счупена пластмасата! А на мен ми поскаха 102 лв като питах за нов!
      Fiat Brava 1,6 16v 103 к.с. 1997г.

      Коментар


        #4
        Цената вече е под 100лв, но зависи нов или уптребяван се тьрси???

        Коментар


          #5
          jsp написа:
          Проблема е,че стопа си работи без проблем,но му счупена пластмасата! А на мен ми поскаха 102 лв като питах за нов!
          Ако ти искат 102 лв или подобно, става дума за целият комплект в т.ч и външната част която е на корпуса на 5-та врата.62 лв е само конзолата с 10-те крушки.Цените са на T&N car. При италианеца нямат нищо.Успех!
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар

          Working...
          X