Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Болтове за джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Болтове за джанти

    Колеги,трябват ми болтове за железни джанти,които знам,че са различни от тези за летите джанти.Въпроса ми е стават ли болтове от Лада?И колко парички е за бр.?Ако някой знае,ще съм благодарен!
    SKODA 105L '78
    PUNTO 1.2 MPI ELX '94
    FIAT 126p '89
    TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
    GRANDE PUNTO 1.2 '06

    #2
    Допълнение:Може ли да се поставят секретни болтове и от къде могат да се закупят/цени?Благодаря!

    Коментар


      #3
      Humppa написа:
      Допълнение:Може ли да се поставят секретни болтове и от къде могат да се закупят/цени?Благодаря!
      че то ако си ги купиш вече не са секретни :D щото крадеца ги има всички разновидности по добре сам си измисли няква форма на главата на болта по изчанчена и дай на някой стугар да ти ги направи
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        Аз ще се радвам,ако все пак някой отговори и на моя въпрос
        SKODA 105L '78
        PUNTO 1.2 MPI ELX '94
        FIAT 126p '89
        TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
        GRANDE PUNTO 1.2 '06

        Коментар


          #5
          за темпрата си купих от лада, около 1-1.50 лв. бройката ми струваха
          tempra 2.0i.e.

          Коментар


            #6
            Re: Болтове за джанти

            damianoff написа:
            Колеги,трябват ми болтове за железни джанти,които знам,че са различни от тези за летите джанти.Въпроса ми е стават ли болтове от Лада?И колко парички е за бр.?Ако някой знае,ще съм благодарен!
            не винаги болтовете за лети и железни джанти се различават някой път стават и за двете зависи фланеца на лятата джанта колко е дебел аз ползвам едни и същи болтове за лята и стоманена джанта и нямам ядове :D
            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
            UNO 1.0 FIRE

            Коментар


              #7
              При мене имаше проблеми.Болтовете на алуминиевите джанти не можеха да затегнат на железните до край.Купих си болтове с една идея по-дълбоки глави и станаха. После станаха и на алуминиевите.Болтовете ги купих от Ул Симеон, от една рускиня. Български, спомням си че заедно с четирите секретни излезна около 50 кинта.
              Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

              Коментар


                #8
                На повечето места, където продават такива болтове, са по 15-20 лв. комплекта и винаги са различни, крадецът трудно може да има 200+ вида ключа в себе си...
                Alles in Ordnung

                Коментар


                  #9
                  Мога да кажа само за секретните: два пъти съм купувал, и двата от първия опит - в магазин на Симеон и в един гуми-център на бул... (а сега де - абе тоя дето минава покрай София-ленд), близо до кръстовището при семинарията. 20лв комплекта.За фиата - човека каза: "от пежо" и прав излезе Успех..
                  Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                  Коментар


                    #10
                    чувал съм че крадците развиват секретните болтове с нещо като тръбен ключ, така че май няма много смисъл от секретни болтове
                    Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
                    Lancia Dedra 1.6 91г.

                    Коментар


                      #11
                      20лв. е цената за 16бр. за ФИАТ, но сьм сигурен , че вече си ги купил!

                      Коментар

                      Working...
                      X