Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпросче за Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпросче за Пунто

    Искам да се консултирам с вас за едно Пунто което си купих.Искам да ви питам дали съм се прецакал като съм дал за него 3900 лв, на инвалид, нов внос от Италия.Първата регистрация е направена октомври 1994 г.Колата е без никакви екстри.С 4(5) врати е, двигателя е 1100, 55 конски сили, на 117000 километра .Много е запазена иначе.Като я закарах в сервиз ми казаха, че колата е в чудесно техническо състояние.Но понеже поразледах mobile.bg и видях на тези цени дори по евтини с много екстри.Какво е вашето мнение?Дали съм се минал много?

    #2
    Re: Въпросче за Пунто

    jestera написа:
    Искам да се консултирам с вас за едно Пунто което си купих.Искам да ви питам дали съм се прецакал като съм дал за него 3900 лв, на инвалид, нов внос от Италия.Първата регистрация е направена октомври 1994 г.Колата е без никакви екстри.С 4(5) врати е, двигателя е 1100, 55 конски сили, на 117000 километра .Много е запазена иначе.Като я закарах в сервиз ми казаха, че колата е в чудесно техническо състояние.Но понеже поразледах mobile.bg и видях на тези цени дори по евтини с много екстри.Какво е вашето мнение?Дали съм се минал много?
    щом твойта е в отлично състояние значи не си се минал по добре всъщност недей да мислиш за това при свършен факт ами гледай си я колицата и се грижи за нея тя ще ти се отблагодари и ще и се радваш честита покупка . погледни от хубавата страна по малко екстри по малко главоболия /щото и те се развалят / :D и между другото много от обявите в мобиле бг са" лъжливи"
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Не мисля

      Здрасти и честито, безаварийно и със здраве да си го караш...Не мисля че си се минал, най важното е че ти харесва и че технически е изправно...другото не е чак толкова важно...екстрите можеш в последствие да си ги добавиш .От два месеца и аз съм с punto, нов внос, преди да го купя минах през два сервиза и казаха че е ОК. Досега 1000км съм изминал и съм доволен, да чукам на дърво Желая ти успех

      Коментар


        #4
        Re: Въпросче за Пунто

        jestera написа:
        Но понеже поразледах mobile.bg и видях на тези цени дори по евтини с много екстри.Какво е вашето мнение?Дали съм се минал много?
        Хич не си се минал, ако колата наистина е в отлично състояние. Тези в mobile.bg не им вярвай. Много често всичко е лъжа и измама да те подмамят да отидеш на оглед. После се оказва че уж ти не си разбрал по телефона за какво става дума, но почват да те навиват какво съкровище ти продават и как никога нямало да го продадат, ама видиш ли понеже ти си им много симпатичен ... ... ...
        минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
        Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

        Коментар


          #5
          Благодаря Ви!

          Коментар

          Working...
          X