Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добавяне на машинки за ел.стъкла

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Добавяне на машинки за ел.стъкла

    Купих си Пунто само, че без кьорава екстра и ми се иска да сложа някои неща.И мисля да почна с ел. стъкла.Та въпроса ми към вас е, дали някои знае къде се продават такива машинки и сервиз където да ги слагат?

    #2
    Re: Добавяне на машинки за ел.стъкла

    jestera написа:
    Купих си Пунто само, че без кьорава екстра и ми се иска да сложа някои неща.И мисля да почна с ел. стъкла.Та въпроса ми към вас е, дали някои знае къде се продават такива машинки и сервиз където да ги слагат?
    обикновено там където слагат аларми слагат и машинки за ел стъкла и централно
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Другият начин е:1. Снабдяваш се с подходящата литература за колата2. Почваш яко четене, и откриваш какво ти липсва за да имаш съответната екстра. Най-често нямаш окабеляване, или е само частично и нямаш блока за управлението и изпълнителните механизми 3. Започваш едно четене на обяви за разпродажба на коли на части и/или обикаляне по моргите. От опит знам, че по обяви излиза значително по-евтино, но пък отнемема повече време. Ти си решаваш :D 4. След като събереш необходимите агрегати и материали започваш да ги монтираш. Тук времето изцяло зависи от сръчността и/или желанието :D

      Коментар

      Working...
      X