Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

предложение за тазове ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    1997 Brava 1.6, 16V

    Коментар


      #32
      Тасове за 15 лв. Не се чупят (15 000 км. вече съм минал с тях), не падат, според мен идеално си пасват с цвета на колата. Тази година бях решил за разнообразие да ги сменя и си купих едни имитация на ляти джанти от "Метро". Оказаха се пълни боклуци, единият се счупи, докато го поставях и пак си върнах тези.За съжаление колата е мръсна на тази снимка, но в момента не мога да намеря друга, на която добре да се виждат тасовете.
      Прикачени файлове
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #33
        fiat brava написа:
        Имаш ЛС.
        Абе колега то стана една... Не мога да намеря металния обръч на единия тас че в мазето е една бъркотия..., а и време все няма

        Коментар


          #34
          snake написа:
          Тасове за 15 лв. Не се чупят (15 000 км. вече съм минал с тях), не падат, според мен идеално си пасват с цвета на колата. Тази година бях решил за разнообразие да ги сменя и си купих едни имитация на ляти джанти от "Метро". Оказаха се пълни боклуци, единият се счупи, докато го поставях и пак си върнах тези.За съжаление колата е мръсна на тази снимка, но в момента не мога да намеря друга, на която добре да се виждат тасовете.
          a от къде ги купи, ако не е тайна
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар

          Working...
          X