Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

предложение за тазове ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Имам 2 оригинални тасчета за браво в мазето, ако на някой не му достигат му ги подарявам, само че трябва да дойде да си ги земе

    Коментар


      #17
      Мерси много на отзовалите се (съжалявам за правописната грешка не знаех как се пише )Vladim с тея тасове на мене ли ми се виждат по големи джантите или си с 15ки ?
      Fiat Bravo 1.4 SX Klima, LPG ,Avansator, Xenon, high-end stereo
      части за 1.4 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56320
      части за темпра http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56318
      тел. 0883437022

      Коментар


        #18
        Uneek написа:
        Имам 2 оригинални тасчета за браво в мазето, ако на някой не му достигат му ги подарявам, само че трябва да дойде да си ги земе
        На мен ми трябва един, че го изгубих някъде.Ех, че нямам никакъв път към теб. Не може ли да ми ги пратиш по Еконт, а аз да ти платя разходите+нещо допълнително за услугата. Само ми дай сметка и ти превеждам парите.

        Коментар


          #19
          Rezko написа:
          Мерси много на отзовалите се (съжалявам за правописната грешка не знаех как се пише )Vladim с тея тасове на мене ли ми се виждат по големи джантите или си с 15ки ?
          14-ки са си дори
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #20
            nadq написа:
            Колега, по-хубави от оригиналните тасове, няма Много им се радвам на мойте,
            .......рендета Yellow_Flash_Colorz_PDT_24
            FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

            Коментар


              #21
              Vladim написа:
              chris написа:
              Ей, направо ми се насълзиха очите. Тая тема е №1 във форума
              За профила и анфаса ли имаш предвид? Ако ли не би ли ме светнал, защо?
              За това естествено!П.С. Май само на мен ми беше забавно...
              Bravo 1.6 16v

              Коментар


                #22
                doofiat написа:
                Uneek написа:
                Имам 2 оригинални тасчета за браво в мазето, ако на някой не му достигат му ги подарявам, само че трябва да дойде да си ги земе
                На мен ми трябва един, че го изгубих някъде.Ех, че нямам никакъв път към теб. Не може ли да ми ги пратиш по Еконт, а аз да ти платя разходите+нещо допълнително за услугата. Само ми дай сметка и ти превеждам парите.
                И на мен ми трябва един. Моля. :D
                Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
                www.fiat-bg.org/forum

                Коментар


                  #23
                  Blue написа:
                  doofiat написа:
                  Uneek написа:
                  Имам 2 оригинални тасчета за браво в мазето, ако на някой не му достигат му ги подарявам, само че трябва да дойде да си ги земе
                  На мен ми трябва един, че го изгубих някъде.Ех, че нямам никакъв път към теб. Не може ли да ми ги пратиш по Еконт, а аз да ти платя разходите+нещо допълнително за услугата. Само ми дай сметка и ти превеждам парите.
                  И на мен ми трябва един. Моля. :D
                  Ще си ги делнем по братски :D Колега, ако си навит пиши.

                  Коментар


                    #24
                    Да, и доставката ще си делнем. Аз имам 3 оригинални, единия го затрих, и сега карам с илиенски, които се чупят, та ако стане ще е супер! :D :D :D Пък колегата ще има по едно пиене от нас, като идва към София някой път.
                    Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
                    www.fiat-bg.org/forum

                    Коментар


                      #25
                      Blue написа:
                      ...Аз имам 3 оригинални, единия го затрих...
                      Nadq... нали само ментетата имали свойства да се губят!
                      Nadq написа:
                      ...И 100%, без въпросните опашки да са ги хванали, ще изпаднат на някой по-остро взет завой
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #26
                        Ами е това са тасчетата, не са в много добро състояние за да им искам пари, една усмивка във форума ще свърши работа :D . Само че евентуално след понеделник ще стане работата че сега нямам възможност да ида до еконт
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          #27
                          Vladim написа:
                          Blue написа:
                          ...Аз имам 3 оригинални, единия го затрих...
                          Nadq... нали само ментетата имали свойства да се губят!
                          Nadq написа:
                          ...И 100%, без въпросните опашки да са ги хванали, ще изпаднат на някой по-остро взет завой
                          Еееей На мен гумаджията, като ми слагаше новите гумета, нещо се омота в тъмницата и не беше закрепил единия хубаво. Нали има едни гумички, които го държат, бяха изпаднали - хванах го навреме Ай, питай първо колегите, дали не са барали нещо по колелата, малко преди да си загубят тасовете? Може и седмица преди това... Бас ловя! Между другото има и такъв мит за покупка на кола на старо - щом си е със ориг тасове, значи не е имала много вземане-даване със монтьори или по-скоро с некадърници.
                          Gugev написа:
                          .......рендета Yellow_Flash_Colorz_PDT_24
                          1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

                          Коментар


                            #28
                            Uneek написа:
                            Ами е това са тасчетата, не са в много добро състояние за да им искам пари, една усмивка във форума ще свърши работа :D . Само че евентуално след понеделник ще стане работата че сега нямам възможност да ида до еконт
                            Моите обаче са без дупки за болтовете Ех, че ме е яд

                            Коментар


                              #29
                              Моите пък са ей такива: Е, колега, мерси все пак за предложението. :D Лека и безаварийна! :D :D :D
                              Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
                              www.fiat-bg.org/forum

                              Коментар


                                #30
                                Имаш ЛС.

                                Коментар

                                Working...
                                X