Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще сменям Bravo-то за Palio.Вашите мнения и отзиви!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    bahricin написа:
    Nino написа:
    doofiat написа:
    И на мен ми се струва дървена.
    Тъй като 1.5г карах Брава,на Палио съм бил пасажер са около 1000 км, мога да ти гарантирам и се подпиша с две ръце, че не е по-дървено от Бравата!!! Даже напротив, возията му ми се стори доста по-човешка от тази на Бравата!
    :D :D :D не се сдържах ,вече карам зверчето около 33 000 км...ако караш както трябва йма много +++ ве в сравненйе с браво*то ,й както се знае е дйзайнйран за по тежкй условйя на употреба, моето палйо е 1,2 16в й честно казвам много често карам брава 1,6 й като челй скоростната кутйя на палйото дава по голям кеф й правй 1,2 мотора звяр,,,доколко е вярно незнам но на магйстрала съм вйдял 190 км/ч пълно натоварен та на уйкенд за рйба за пйкнйк й т,н, му се кефя като на полу джйп,,, това е ...
    Евалата Bahricin,ти съвсем ще ме навиеш да си взема Палио!А какво мислиш за TD70 мотора?

    Коментар


      #17
      td 70 откровено казано не съм вйдял й нему знам технйческйте даннй...трябва да е полско йлй бразйлско пройзводство й сй лйчй че не е *common rail*, за бензйнкйте 1,2 8v 1,2 16v й 1,6 16v й 1,3 multijet*a oтсенката мй е ОТЛЙчЕН...okaчването й трансмйсйята също...на втора ръка ако екземплярът е добър й е каран *човешкй*може да се купй защо не?
      petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

      http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

      Коментар


        #18
        Преди година на магистралата за Истанбул само Палио ме изпревари. Смятах да го държа за щит за полицаи но не успях. Малко ме е срам, но че върви - върви.

        Коментар


          #19
          Благодаря на всички за мненията.Ще се насоча ЗА Палио,ама дизелка

          Коментар


            #20
            Не знам как не съм я видял навреме тази тема, за да ти разкажа колко съм доволен от моето палио. Виждам, че вече си го решил, така че мога само да ти кажа: Няма да сбъркаш !
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #21
              Stilo написа:
              Преди година на магистралата за Истанбул само Палио ме изпревари. Смятах да го държа за щит за полицаи но не успях. Малко ме е срам, но че върви - върви.
              :D нещо такова лй беше? е тва е моето зверче направо се бъзйкаш в трафйка с голфаджйй й тем подобнй...ааа Stilo няма какво да се срамуваш все пак те е йзпреварйл ФЙАТ ане нещо друго...
              Прикачени файлове
              petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

              http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

              Коментар

              Working...
              X