Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще сменям Bravo-то за Palio.Вашите мнения и отзиви!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ще сменям Bravo-то за Palio.Вашите мнения и отзиви!

    Така съм го решил.Много съм доволен от Палиото.Имаме 2 служебни и още 2 лични в работата ми(отделно има 2 Пунто и 1 Типо)...абе Фиат фенове сме си.Та Палиото е супер-височка,икономична(TD70),комби е и досега никакви сериозни проблеми не са правили.Очаквам вашите мнения за и против да сменя Bravo-то с Palio! Поздрави:sasco

    #2
    Re: Ще сменям Bravo-то за Palio.Вашите мнения и отзиви!

    sasco написа:
    Така съм го решил.Много съм доволен от Палиото.Имаме 2 служебни и още 2 лични в работата ми(отделно има 2 Пунто и 1 Типо)...абе Фиат фенове сме си.Та Палиото е супер-височка,икономична(TD70),комби е и досега никакви сериозни проблеми не са правили.Очаквам вашите мнения за и против да сменя Bravo-то с Palio! Поздрави:sasco
    Я пусни снимка на това Палио. Сподели какво точно ти харесва в Палио. Не му ли липсва пъргавост в сравнение с Бравото ти? Защо не се насочиш към Мареа дизел. По-стабилна е.

    Коментар


      #3
      Според мен е добра идея, като става въпрос за стабилна и безпроблемна кола. Това според мен си е по-голямо пунто.За визия - бравото естествено е по-добро.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Re: Ще сменям Bravo-то за Palio.Вашите мнения и отзиви!

        doofiat написа:
        sasco написа:
        Така съм го решил.Много съм доволен от Палиото.Имаме 2 служебни и още 2 лични в работата ми(отделно има 2 Пунто и 1 Типо)...абе Фиат фенове сме си.Та Палиото е супер-височка,икономична(TD70),комби е и досега никакви сериозни проблеми не са правили.Очаквам вашите мнения за и против да сменя Bravo-то с Palio! Поздрави:sasco
        Я пусни снимка на това Палио. Сподели какво точно ти харесва в Палио. Не му ли липсва пъргавост в сравнение с Бравото ти? Защо не се насочиш към Мареа дизел. По-стабилна е.
        Ще ги снимам.За пъргавост си прав-може би ще се насочя към по-голям двигател.Мареа не искам,защото е ниска като Браво/а и е по-голяма.Аз търся висока и не-голяма. @GTipo-спор НЯМА,че Браво/а е страходен дизайн и до ден днешен...а какво да кажем за преди 12 год.!......Браво ми по-харесва от Брава и Мареа.Палио е леко "дървенко".

        Коментар


          #5
          ...

          Коментар


            #6
            И на мен ми се струва дървена.

            Коментар


              #7
              Ако ще взимаш някоя от служебните ,по добре недей
              Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
              Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
              I am in love with my cars

              Коментар


                #8
                Replay написа:
                Ако ще взимаш някоя от служебните ,по добре недей
                Ще продам Бравото и ще си купя Палио

                Коментар


                  #9
                  Много е добро, декември се повозих доста с такова из Италия и Швецария.Невероятно стабилно е и удобно.Семейна кола.Братовчед ми в момента е тук и го продава, но подробности не знам.Мотора е 1.7TD, сив металик.
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #10
                    doofiat написа:
                    И на мен ми се струва дървена.
                    Тъй като 1.5г карах Брава,на Палио съм бил пасажер са около 1000 км, мога да ти гарантирам и се подпиша с две ръце, че не е по-дървено от Бравата!!! Даже напротив, возията му ми се стори доста по-човешка от тази на Бравата!
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар


                      #11
                      и на мен ми харесва палиото, но не знам как стои въпроса при едро габаритните части недай си боже ако стане ПТП-мисля че този въпрос не е за подценяване
                      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                      UNO 1.0 FIRE

                      Коментар


                        #12
                        Nino написа:
                        doofiat написа:
                        И на мен ми се струва дървена.
                        Тъй като 1.5г карах Брава,на Палио съм бил пасажер са около 1000 км, мога да ти гарантирам и се подпиша с две ръце, че не е по-дървено от Бравата!!! Даже напротив, возията му ми се стори доста по-човешка от тази на Бравата!
                        Да,за возия е меко в сравнение с Браво.Имах впредвид като комфорт и дизайн за разлика от Браво.Ще ти е удобно ли да питаш за цената на Палиото и ако можеш да ми дадеш телефона му да говоря с него.Пиши едно ЛС.

                        Коментар


                          #13
                          Е sasco, съжалявам пич... тази вечер говорих по телефона с него продал го е.Той си идва на шест месеца и продава по някоя доста читава кола.Лятото продаде едно много добра Брава 99г/ 1.9ТД 100 на която дръжките на вратите не и бяха изгорели... странно, не бяха и сменяни в Италия.Пусках обяви тук, снимки, но сори. Тогава колегите са кътали пари за морето явно.Ако можеш да издържиш до пролет, ще търсим новото Палио... то е доста по красиво и добро.Апропо той работи в куриерска фирма и колите не са му бизнеса там, но доста читави и изнамира!
                          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                          Коментар


                            #14
                            Ами колебая се още.Ще си покарам още малко Бравото,пък ще размисля до след 2-3 седмици.Може пък и да изчакам до пролетта.Благодаря все пак!

                            Коментар


                              #15
                              Nino написа:
                              doofiat написа:
                              И на мен ми се струва дървена.
                              Тъй като 1.5г карах Брава,на Палио съм бил пасажер са около 1000 км, мога да ти гарантирам и се подпиша с две ръце, че не е по-дървено от Бравата!!! Даже напротив, возията му ми се стори доста по-човешка от тази на Бравата!
                              :D :D :D не се сдържах ,вече карам зверчето около 33 000 км...ако караш както трябва йма много +++ ве в сравненйе с браво*то ,й както се знае е дйзайнйран за по тежкй условйя на употреба, моето палйо е 1,2 16в й честно казвам много често карам брава 1,6 й като челй скоростната кутйя на палйото дава по голям кеф й правй 1,2 мотора звяр,,,доколко е вярно незнам но на магйстрала съм вйдял 190 км/ч пълно натоварен та на уйкенд за рйба за пйкнйк й т,н, му се кефя като на полу джйп,,, това е ...
                              petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                              http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                              Коментар

                              Working...
                              X