Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хлъзгащ се волан

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хлъзгащ се волан

    Колеги, имам един проблем, който може да ви се стори смешен.Кожата, на волана ми е много хлъзгава и трябва да го държа много здраво, за да не приплъзва. Някой знае ли с какво може да се намаже или пък облепи, за да има по-добро сцепление?
    Пунто 75 1.2 MPI '94

    #2
    Re: Хлъзгащ се волан

    Галин написа:
    Колеги, имам един проблем, който може да ви се стори смешен.Кожата, на волана ми е много хлъзгава и трябва да го държа много здраво, за да не приплъзва. Някой знае ли с какво може да се намаже или пък облепи, за да има по-добро сцепление?
    Един калъф от мнооого рунтава овча кожа (може и китеник) и ще е перфектен Ина не много цигански калъфи от черна кожа.Или то по-точно не е калъф.а е една лента с която омотаваш волана.Според мен ще ти свърши работа,само се поразтърси из магазините за автоаксесоари.
    SKODA 105L '78
    PUNTO 1.2 MPI ELX '94
    FIAT 126p '89
    TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
    GRANDE PUNTO 1.2 '06

    Коментар


      #3
      Виждал съм много такива калъфи, но оригиналния е хубав (на вид) и не ми се иска да го сменям. Освен това е точно по формата на волана, а другите са универсални.
      Пунто 75 1.2 MPI '94

      Коментар


        #4
        Галин написа:
        Виждал съм много такива калъфи, но оригиналния е хубав (на вид) и не ми се иска да го сменям. Освен това е точно по формата на волана, а другите са универсални.
        Провери там където тапицират седалки!Може да ти го обшият с нова кожа.
        SKODA 105L '78
        PUNTO 1.2 MPI ELX '94
        FIAT 126p '89
        TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
        GRANDE PUNTO 1.2 '06

        Коментар


          #5
          damianoff написа:
          Галин написа:
          Виждал съм много такива калъфи, но оригиналния е хубав (на вид) и не ми се иска да го сменям. Освен това е точно по формата на волана, а другите са универсални.
          Провери там където тапицират седалки!Може да ти го обшият с нова кожа.
          Къде е това ’там’???
          Alles in Ordnung

          Коментар


            #6
            Zaphod написа:
            damianoff написа:
            Галин написа:
            Виждал съм много такива калъфи, но оригиналния е хубав (на вид) и не ми се иска да го сменям. Освен това е точно по формата на волана, а другите са универсални.
            Провери там където тапицират седалки!Може да ти го обшият с нова кожа.
            Къде е това ’там’???
            Как съде бре, Зейфъд, където тапицират седалки, хехехеехНа колегата с излъскания волан - вместо да си съсипваш волана, който толкова много ти харесва, купи си ръкавици за курмуване. Става кожа в кожа, държиш си ги в жабката, и преди тръгване всеки път разиграваш етюда "шофьор на рали се подготвя за старт"Успех!
            Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

            Коментар


              #7
              Zaphod написа:
              damianoff написа:
              Галин написа:
              Виждал съм много такива калъфи, но оригиналния е хубав (на вид) и не ми се иска да го сменям. Освен това е точно по формата на волана, а другите са универсални.
              Провери там където тапицират седалки!Може да ти го обшият с нова кожа.
              Къде е това ’там’???
              "Там"(автотапицери) има на ул.К.и Методий(пряка на Раковска в посока М.Луиза).На около 20м. след като се навлезе в улицата,от дясната страна.Понеже съм ги виждал,че правят гюруци от кожа,предполагам,че и без проблем могат да ти обшият наново колана.
              SKODA 105L '78
              PUNTO 1.2 MPI ELX '94
              FIAT 126p '89
              TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
              GRANDE PUNTO 1.2 '06

              Коментар


                #8
                Zaphod написа:
                damianoff написа:
                Галин написа:
                Виждал съм много такива калъфи, но оригиналния е хубав (на вид) и не ми се иска да го сменям. Освен това е точно по формата на волана, а другите са универсални.
                Провери там където тапицират седалки!Може да ти го обшият с нова кожа.
                Къде е това ’там’???
                колегата на стамболийски има двама тапицери. Единият ми претапицира волана на аудито преди време. Намират се като продължиш от мен по стамболийски в посока вагона след светофара започват едни павилиони отдясно в единия има тапицер. Другият е от лявата страна до гумаджийницата.

                Коментар


                  #9
                  Аз си взех универсален от Фантастико за 4 и нещо...кожен, сиво и черно. Подхожда на колата, не е лош а и има шевове, няма плъзгане никакво. з си го взех обаче за да не ми се изтърква волана.
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар

                  Working...
                  X