Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за година на производство

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за година на производство

    не знам дали темата е за тук ,ако греша поправете ме > Когато баща ми докара пунтото от Германия на документите за първи собственик или регистрация пише 96 год. ПО талон и ВИН колата обаче е 94 .Има ли някаква вероятност да е седяла 2 год. в някой склад
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    #2
    По принцип моята е произведена февруари 92 и първата и рег. в Италия е април 1992, това са 2 месеца.Иначе знам за още две коли ей така, 2-3 месеца след производство следва продажба, но винаги може да има изключение от общия случай.А и едва ли това дали е стояла на склад 2 години или не е най-важното.По-важно е сега да нямаш ядове с нея
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Re: Въпрос за година на производство

      RoMeO_156_GTA написа:
      не знам дали темата е за тук ,ако греша поправете ме > Когато баща ми докара пунтото от Германия на документите за първи собственик или регистрация пише 96 год. ПО талон и ВИН колата обаче е 94 .Има ли някаква вероятност да е седяла 2 год. в някой склад
      Ако не стои на склад,някой би я карал ,тоест за това време щеше да е навъртяла доста километри,тоест по добре е ако е била на склад
      Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
      Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
      I am in love with my cars

      Коментар


        #4
        е то това от любопитство ,защото друго си е да кажеш ,че колата ти е 96 а не 94 Инъче наистина най-важното е какво и е състоянието .Все пак смятам ,че не са и много 180 000 км някъде .Да се надявам че няма скрити изненади по колата :D - по посочения по горе документ преди е карана само от две жени
        Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

        Коментар


          #5
          RoMeO_156_GTA написа:
          е то това от любопитство ,защото друго си е да кажеш ,че колата ти е 96 а не 94 Инъче наистина най-важното е какво и е състоянието .Все пак смятам ,че не са и много 180 000 км някъде .Да се надявам че няма скрити изненади по колата :D - по посочения по горе документ преди е карана само от две жени
          Е щом са само две добре ,късмет си извадил че не са и са изредили повече
          Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
          Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
          I am in love with my cars

          Коментар


            #6
            мойта е с първа регистрация 1997-ма в Германия, но пък преди това е продадена като нова и карана 1 година в Испания, а и на стъклата печата също е 1996-та
            Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

            Коментар


              #7
              Е щом са само две добре ,късмет си извадил че не са и са изредили повече
              не залъгвайте човека!!!моята също по документи е 06.1996 г. а в е-пера излезе 05.1994 г. прост автоджамбазки трик на който и аз се хванах... цялата работа е около 100 евро.. както и други дребни измами с историята на колата / карал я е 1 свещенник само в енорията с радиус 30 км. или един собственик и то тираджия - нямал е време да я кара, щото кара тира, а когато има време - писнало му е да върти геврека /... та тъй и за километрите... в събота я къпах моята сладурана, обаче по 1 време бях забравих да затворя вратата и изсипах 1 кофа вода върху седалката ... та свалих тапицерията.... оригиналната отдолу въобще не приличаше на тапицерия на кола на 158 000 км. / освен ако предишите собственици не са спали и то неспокойно в нея /. същото е и със сервизните книжки - за 100 евро могат такава драматична история на колата ти да измислят, че все 1 е излязла току-що от магазина....
              Fiat Punto 1.1-Синята птица
              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

              Коментар


                #8
                donnna написа:
                Е щом са само две добре ,късмет си извадил че не са и са изредили повече
                не залъгвайте човека!!!моята също по документи е 06.1996 г. а в е-пера излезе 05.1994 г. прост автоджамбазки трик на който и аз се хванах... цялата работа е около 100 евро.. както и други дребни измами с историята на колата / карал я е 1 свещенник само в енорията с радиус 30 км. или един собственик и то тираджия - нямал е време да я кара, щото кара тира, а когато има време - писнало му е да върти геврека /... та тъй и за километрите... в събота я къпах моята сладурана, обаче по 1 време бях забравих да затворя вратата и изсипах 1 кофа вода върху седалката ... та свалих тапицерията.... оригиналната отдолу въобще не приличаше на тапицерия на кола на 158 000 км. / освен ако предишите собственици не са спали и то неспокойно в нея /. същото е и със сервизните книжки - за 100 евро могат такава драматична история на колата ти да измислят, че все 1 е излязла току-що от магазина....
                Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                Коментар


                  #9
                  EVITA написа:
                  donnna написа:
                  Е щом са само две добре ,късмет си извадил че не са и са изредили повече
                  не залъгвайте човека!!!моята също по документи е 06.1996 г. а в е-пера излезе 05.1994 г. прост автоджамбазки трик на който и аз се хванах... цялата работа е около 100 евро.. както и други дребни измами с историята на колата / карал я е 1 свещенник само в енорията с радиус 30 км. или един собственик и то тираджия - нямал е време да я кара, щото кара тира, а когато има време - писнало му е да върти геврека /.......
                  Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                  това обикновенно са си нашите бг творения Мога да добавя още - карана от беззъба баба зъболекарка и ..... Все пак преди 3-4 год баща ми направо от Германия я докара (от автокъща ,не частно лице ) и никой чист германец не би направил тези номера :D П.С първата собственичка май беше Италианка , и регистрацията също май беше 06 или 07.1996г
                  Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                  Коментар


                    #10
                    Re: Въпрос за година на производство

                    RoMeO_156_GTA написа:
                    не знам дали темата е за тук ,ако греша поправете ме > Когато баща ми докара пунтото от Германия на документите за първи собственик или регистрация пише 96 год. ПО талон и ВИН колата обаче е 94 .Има ли някаква вероятност да е седяла 2 год. в някой склад
                    Ако наистина първата регистрация ти е 96, то датата на производството няма как да се скрие и най-вероятно колата е стояла накъде през този период!

                    Коментар

                    Working...
                    X