Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кажете колко харчи Пунтото?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    на мен ми харчи някъде 5.5 средно , 6 градско (все пак в ВТ се кара с 60 и няма мн задръствания :D ) Извън града ... под 5 , по книжка дори му дават 4.7 на мойто :PП.С напоследък ми гори по 0л/седмица .... те паркингите се на едно място седят
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #17
      AdViSoRa написа:
      Със двигател 1.2 8V в момента ми харчи 6.6 на 100.Става въпрос на Nuova Punto 2002г.
      батка нещо зе да се повтаряш....

      Коментар


        #18
        RoMeO_156_GTA написа:
        на мен ми харчи някъде 5.5 средно , 6 градско (все пак в ВТ се кара с 60 и няма мн задръствания :D ) Извън града ... под 5 , по книжка дори му дават 4.7 на мойто :PП.С напоследък ми гори по 0л/седмица .... те паркингите се на едно място седят
        Кара се 120 даже и отгоре. Като те гледам си на 16 и едва ли караш денем когато е фраш по улиците. Пък ако нощем си правиш изпълненията може и под 4 да паднеш. Върви покарай не само по основните големи улици ами и по преобладаващите в града тесни, баирести и криви улици.- това че във ВТ има 2 прави улици по които вечер може да се кара не означава че в целия град е така. Търново е особен град за шофиране казвали са ми го много хора които не живеят тук. Дори някой фирми завишават нормата за гориво за градско каране във ВТ. Пич не ме разбирай погрешно - не се заяждам просто ти казвам това което съм видял през годините. И не ти препоръчвам да караш със средна скорост 60 из града.
        Punto SX 1.1 55

        Коментар


          #19
          Punto SX написа:
          RoMeO_156_GTA написа:
          на мен ми харчи някъде 5.5 средно , 6 градско (все пак в ВТ се кара с 60 и няма мн задръствания :D ) Извън града ... под 5 , по книжка дори му дават 4.7 на мойто :PП.С напоследък ми гори по 0л/седмица .... те паркингите се на едно място седят
          Кара се 120 даже и отгоре. Като те гледам си на 16 и едва ли караш денем когато е фраш по улиците. Пък ако нощем си правиш изпълненията може и под 4 да паднеш. Върви покарай не само по основните големи улици ами и по преобладаващите в града тесни, баирести и криви улици.- това че във ВТ има 2 прави улици по които вечер може да се кара не означава че в целия град е така. Търново е особен град за шофиране казвали са ми го много хора които не живеят тук. Дори някой фирми завишават нормата за гориво за градско каране във ВТ. Пич не ме разбирай погрешно - не се заяждам просто ти казвам това което съм видял през годините. И не ти препоръчвам да караш със средна скорост 60 из града.
          Съгласен :D То наистина ако тръгнеш да обикаляш "Картала" , сигурно и 12 ще качи И със 120 може да се кара, но баща ми нещо не го знае това Изпълнения в града не ми се праят ,че не ми се вози на Астрата с дискотека на покрива Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 А за радхода ... главно по двете прави улици се кара
          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

          Коментар


            #20
            мойто сега ми харчи по 100 гр. антифриз на 50 км. иначе ако питаш за бензина - 6 лятно, маааааааааалко под 8 зимно... смесено... градско-извънградско...
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #21
              това от снимката и подписа харчи 8 градско,6 при 120 и 7 при 180
              punto 1.2 16v sporting

              Коментар


                #22
                Ето момчета и техническа характеристика:

                http://www.punto.hit.bg/teh.html
                Alfa Romeo 156 1,9 JTD sportwagon

                Коментар


                  #23
                  При мен градско го смятах 10 на 100км. От жилището ми до работата са точно 10 светофара. Бул. България е адски задръстен сутрин и привечер също. Спри, тръгни... Изобщо от Овча купел до центъра разходът си е значителен. Минавам го за 1 час сутрин. И като се сметне така всеки работен ден... Първо ми се стори много разходът, но като се замисля тия условия на трафик не са нормални.

                  Коментар


                    #24
                    krusanov написа:
                    При мен градско го смятах 10 на 100км. От жилището ми до работата са точно 10 светофара. Бул. България е адски задръстен сутрин и привечер също. Спри, тръгни... Изобщо от Овча купел до центъра разходът си е значителен. Минавам го за 1 час сутрин. И като се сметне така всеки работен ден... Първо ми се стори много разходът, но като се замисля тия условия на трафик не са нормални.
                    Проблемът с Овча купел до центъра /БНБ/ го реших! Тръгване в 06.55 от ОК...на места до Красна поляна вдигам и до 80-85 км/ч, няма коли, няма задръстване.... рекорда е 8-9 минути от ОК1 до БНБ.
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар


                      #25
                      Nino написа:
                      krusanov написа:
                      При мен градско го смятах 10 на 100км. От жилището ми до работата са точно 10 светофара. Бул. България е адски задръстен сутрин и привечер също. Спри, тръгни... Изобщо от Овча купел до центъра разходът си е значителен. Минавам го за 1 час сутрин. И като се сметне така всеки работен ден... Първо ми се стори много разходът, но като се замисля тия условия на трафик не са нормални.
                      Проблемът с Овча купел до центъра /БНБ/ го реших! Тръгване в 06.55 от ОК...на места до Красна поляна вдигам и до 80-85 км/ч, няма коли, няма задръстване.... рекорда е 8-9 минути от ОК1 до БНБ.
                      "Nino-експрес" Най-бързия в околността

                      Коментар


                        #26
                        Пунтото засечено вече и на извънградско - 4.5л/100км
                        Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

                        Коментар


                          #27
                          doofiat написа:
                          "Nino-експрес" Най-бързия в околността
                          Nino, то това добре ама с новите санкции ще ти вземат и кръщелното...
                          Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

                          Коментар


                            #28
                            Той куките от Ориндж Каунти до БНБ ги знае де седят
                            N.Y. State of Mind

                            Коментар

                            Working...
                            X