Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кажете колко харчи Пунтото?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кажете колко харчи Пунтото?

    Насочил съм се към малолитражното Пунто,защото освен че ми харесва външния вид,очаквам и по-ниски разходи за гориво!Кажете колко харчи 1.1 и 1.2?
    Фиат Пунто 1.2 75 `95

    #2
    1и1 моно-градско 6,5/100км извънградско слиза до 5/100км-поне при мене е така с разлика +-0,5.Но си зависи и как го караш-при яко ръчка ще се вдигне!За 1и2 нека колегите споделят
    Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
    Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
    Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

    Коментар


      #3
      Аз си мислех,че харчи малко с този двигател,но някъде из форума срещнах мнения за разход 10-12л. и реших да питам каква е истината?
      Фиат Пунто 1.2 75 `95

      Коментар


        #4
        loudidd написа:
        Аз си мислех,че харчи малко с този двигател,но някъде из форума срещнах мнения за разход 10-12л. и реших да питам каква е истината?
        В София градско ще си 8-9 минимум.
        Punto SX 1.1 55

        Коментар


          #5
          Мойто пунто с 1,1 ми е давало разход 6,5 с София. Обаче го карах като баба. Смисъл без да се режем без да го настъпвам и т.н. Когато обаче съм го настъпвал ми е давало и 11 градско. За извънградско не знам. Карам го само градско.

          Коментар


            #6
            Аз карам на къси разстояния в Ст.Загора без особенни задръствания. Градско гори при мен 8-9/100 а междуградско слиза до 5/100. Аз това съм засякъл. Може и да не ми е в ред съвсем колата.
            Пунто 1.1 1994 г.

            Коментар


              #7
              Моето е 1.1 за града немога да кажа колко з/о не съм го засичал /ама не ми е връщал всичко изгаря- това в кръга на майтапа/ на извънградско без спортни изяви ми слиза на 4.8
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                #8
                Моето е 1,2 - в София харчи около 8-8.5, зависи в колко големи задръствания вися (пътувам всеки ден от единия до другия край на София и обратно ), на извънградско не съм я засичала още...
                Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

                Коментар


                  #9
                  От 6.5 до 8 градско в Сф.Извънградско твърдо под 5/100 със 100-110 км/ч/Тая шевна машинка ако харчи 10-11/100 за какво ми е?!

                  Коментар


                    #10
                    Виж ми сигнатурата. Цъкни на числото и ще видиш подробно за градско и извън.
                    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                    Коментар


                      #11
                      Моето 1.2 пълна инжекция: градско/Пловдив/ около 7.8/100км лятото а зимата не съм го засичал. това е разход, при който си я напъвам когато трябва но не злоупотребявам. Извън градско/магистрала/ около 5.6-5.9/100км при средна скорост 100-110км/ч. но по планинските пътища там разхода си е голям, не мога да кажа какъв е, но повечето пъти не съм оставал доволен

                      Коментар


                        #12
                        моето е 1,7 турбо дизел 70 кон4ета и уж на 6-7 ж град Софито

                        Коментар


                          #13
                          Със двигател 1.2 8V в момента ми харчи 6.6 на 100.Става въпрос на Nuova Punto 2002г.
                          FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                          FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                          ...and justice for all

                          Коментар


                            #14
                            Съжалявам за тройния пост.
                            FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                            FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                            ...and justice for all

                            Коментар


                              #15
                              AdViSoRa написа:
                              Със двигател 1.2 8V в момента ми харчи 6.6 на 100.Става въпрос на Nuova Punto 2002г.
                              Е, напиши го още един път
                              1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

                              Коментар

                              Working...
                              X