Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Относно притежателите на 1,3 Uno Turbo i.e - Датчика намерен

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    E вчера бях на приселци да си тарся халогени. Ако знаех щях да отскоча до Варна. Те имат ли телефон знаеш ли?
    punto gt3 98'

    Коментар


      #17
      Ами телефона не го знам ако минавам оттам ще им взема номера и ще ти го дам
      Tipo 1.6 i.e. '94

      Коментар


        #18
        plambi написа:
        Ами телефона не го знам ако минавам оттам ще им взема номера и ще ти го дам
        Мерси предварително за номера на телефона. Много ще ме улесниш. И ще ти бада задължен.
        punto gt3 98'

        Коментар


          #19
          plambi написа:
          ако имаш познати във варна питай някой ако може да отиде в магазина на италианеца/до басейна се намира/там има всичко
          "AUTO RICAMBI 2" Варна бул"Приморски" N-45 Тел 052 612 666,052 505 619 GSM 088 8705716

          Коментар


            #20
            Мерси за тела. Утре първата ми работа е да звънна да проверя, че в събота има гонки и мисля да го пускам моя Bullet, ако го намеря този датчик за детонация. Мерси още веднъж за номера.
            punto gt3 98'

            Коментар


              #21
              Little Bullet написа:
              Мерси за тела. Утре първата ми работа е да звънна да проверя, че в събота има гонки и мисля да го пускам моя Bullet, ако го намеря този датчик за детонация. Мерси още веднъж за номера.
              и аз мерси на колегата горе за тел.,направо да въртя и да питам ако нещо се счупи. Успех с датчика !!!
              Tipo 1.6 i.e. '94

              Коментар


                #22
                Намерих датчика :D
                punto gt3 98'

                Коментар


                  #23
                  асдасд

                  А как да проверя моя датчик дали работи ???
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #24
                    Незнам колега! По принцип този датчик или работи или не. Когато не е в час и ти си юркаш колата става лошо. Ако центровката ти е точна , нямаш предварение или закъснение (не си правил експерименти) и видимо датчика ти изглежда добре мисля че нямя за какво да се претисняваш.
                    punto gt3 98'

                    Коментар

                    Working...
                    X