Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Относно притежателите на 1,3 Uno Turbo i.e - Датчика намерен

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Относно притежателите на 1,3 Uno Turbo i.e - Датчика намерен

    Имам сериозен проблем с моя Bullet. Пукнах две от буталата и главата от към водна магистрала. Колата няма мощност, загрява и надува маркуча на водния радиатор. Цялата тази баркотия се получи от едно малко датчице което се намира отпред на главата до температурния датчик. Нарича се детонационнен датчик. Представлява алуминиево цилиндърче от което излиза едно кабелче с букса с два пина. Ако някои е запознат моля да каже от каде мога да се сдобия с такав детонационен датчик. Бутала и глава си намерих, само този датчик го няма никаде. НЕ СИПВАИТЕ ТЕНОЛ В БЕНЗИНА!!!!!
    punto gt3 98'

    #2
    Re: Относно притежателите на 1,3 Uno Turbo i.e

    Little Bullet написа:
    Имам сериозен проблем с моя Bullet. Пукнах две от буталата и главата от към водна магистрала. Колата няма мощност, загрява и надува маркуча на водния радиатор. Цялата тази баркотия се получи от едно малко датчице което се намира отпред на главата до температурния датчик. Нарича се детонационнен датчик. Представлява алуминиево цилиндърче от което излиза едно кабелче с букса с два пина. Ако някои е запознат моля да каже от каде мога да се сдобия с такав детонационен датчик. Бутала и глава си намерих, само този датчик го няма никаде. НЕ СИПВАИТЕ ТЕНОЛ В БЕНЗИНА!!!!!
    Добре, дай някаква по-конкретна информация за тази джаджа, parth номер или подобно.Ще потърсим из София също, близо живея до т.нар. комплекс авточасти втора употреба "ИТАЛИАНЕЦА".Виж ако можеш да намериш номера на датчика тук:http://91.92.0.122:7080/navi?KEY=STARTUPМоже би имаш предвид да не сипваме ТУЛОЛ, не ТЕНОЛ нали?Успех!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Представлява алуминиево цилиндърче с резба от едната страна което се навива отпред на главата, а от другата страна излиза един кабел с двупинова букса. Ще ви пратя снимки да видите за какво става въпрос и къде стои на двигателя.
      punto gt3 98'

      Коментар


        #4
        Немога да се опрая с тези снимки къде трябва да ги кача на каъв сървър, нищо не ми е ясно. Помогнете като обясните по подробно pls.
        punto gt3 98'

        Коментар


          #5
          пробвай в дата горе в дясно има добави картинка и после пасте адреса и тук
          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

          Коментар


            #6
            Eто и снимката на датчика:[/url] Има и номер по Magneti Marelli малко е посмачкано и изстрито но мисля че е 75524591
            punto gt3 98'

            Коментар


              #7
              А ето и къде стои този датчик на двигателя:
              punto gt3 98'

              Коментар


                #8
                Има ли някои в този форум дето малко да разбира и да ми помогне
                punto gt3 98'

                Коментар


                  #9
                  Тук провери ли? http://www.axm-auto.com
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    Мерси приятел но не намерих нищо по моя проблем в този сайт.
                    punto gt3 98'

                    Коментар


                      #11
                      Тоя датчик дето го търсиш го наричат още Knock Sensor. Гарантирам ти, че където и да питаш няма да го имат на склад и ще трябва заявка. Ето ти продуктовия номер : 7614103 Източник на инфото: ЦЪК!За справка на цените:http://www.alexander-auto.com/
                      Настоящата - Ford Focus ST
                      Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                      Франкенщайн - R.I.P.
                      Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                      Коментар


                        #12
                        Знам приятел ама видял сам се в чудо. Намирам вече две ударени унота и този датчик и на двете не става за нищо. Нов в които и магазин да питам вдигат рамене.
                        punto gt3 98'

                        Коментар


                          #13
                          Little Bullet написа:
                          Знам приятел ама видял сам се в чудо. Намирам вече две ударени унота и този датчик и на двете не става за нищо. Нов в които и магазин да питам вдигат рамене.
                          Именно! Затова Kiro_of_the_day(ама и ти не си измисли някой по-къс ник)те попита дали си проверил в axm-auto.com.Даже за по-сигурно драсни едно л.с. на hit-ko. Мисля, че ще останеш удовлетворен.
                          Настоящата - Ford Focus ST
                          Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                          Франкенщайн - R.I.P.
                          Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                          Коментар


                            #14
                            hit-ko ли? това не е ли в ямбол. И как мога да се сваржа с тях?
                            punto gt3 98'

                            Коментар


                              #15
                              ако имаш познати във варна питай някой ако може да отиде в магазина на италианеца/до басейна се намира/там има всичко
                              Tipo 1.6 i.e. '94

                              Коментар

                              Working...
                              X