Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разяснение относно S,SX,ELX и т.н.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разяснение относно S,SX,ELX и т.н.

    Някой може ли да разясни коя разновидност точно какво предлага.Вече видях инфо в един бг сайт, но още не съм наясно кога Бравата има фабрично климатик/троник,ABS, серво и кога е екстра!?
    Fiat Brava 1,6 16v 103 к.с. 1997г.

    #2
    Значи,при мен е SX и има климатик,ел.пакет,серво.Няма еърбег и ABS.
    Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

    Коментар


      #3
      Аз съм ELX и има ел.пакет,серво,климатроник,ABS,еърбег.
      Brava JTD ELX
      105 к.с.99"

      Коментар


        #4
        На мойта не пише нищо само отстрани 1.4 12V 96 година е и има:хидравлика, ц.з., ел. стъкла и клима.
        FIAT TIPO 1.6 89г,FIAT BRAVA 1.4 12V 96г
        FORD C-Max 1.8 TDCi -09г

        Коментар


          #5
          Bravo_SX 1.6 16V 1997 г.КлиматикСервоусилватели на волана и спирачките2 еърбегаЕл. пакет

          Коментар


            #6
            http://brava.hit.bg/obr.htmlТук са описани стандартните оборудвания и опцийте :D Забележи че въздушната възглавница е опция. Независимо че едно 70% са я ползвали.Иначе за протокола моето Браво SX, като екстри има климатроник(не е фабричен може би), лети джанти 15", серво, но няма(не е и имало) възлгавници и ABS.Късмет в избора! :D
            FIAT Bravo 1.6 16V '97

            Коментар


              #7
              Само това ли са разновидностите на Брава с бензинов двигател? Според тази таблица всички те имат климатик,но това май не е точно така!?
              Fiat Brava 1,6 16v 103 к.с. 1997г.

              Коментар


                #8
                jsp написа:
                Само това ли са разновидностите на Брава с бензинов двигател? Според тази таблица всички те имат климатик,но това май не е точно така!?
                Извинявай пич има и S модификация, която е най-слабо стандартно оборудвана. Там няма климатик според мен.Иначе тук има информация за UK оборудване, ама май-има разминаване с Италия например:http://www.bravo-guide.co.uk/buy-a-bravo.htm
                FIAT Bravo 1.6 16V '97

                Коментар

                Working...
                X