Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможно ли е?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Възможно ли е?

    Колеги известно време карах на светнала лампичка за горивото. Вчера заредих за 20 лв гориво ( около 12 литра) и тръгнах към Ботевград ( 60 км ). Дори след като заредих лампата не изгасна. Та нали резервата бе 7 литра..какво стана?
    Bravo 1.6 16V

    #2
    Re: Възможно ли е?

    mixifixi написа:
    Колеги известно време карах на светнала лампичка за горивото. Вчера заредих за 20 лв гориво ( около 12 литра) и тръгнах към Ботевград ( 60 км ). Дори след като заредих лампата не изгасна. Та нали резервата бе 7 литра..какво стана?
    Може, да ти се е откачил поплавъка...? Иначе, стрелката с колко деления се мръдна?
    1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

    Коментар


      #3
      Re: Възможно ли е?

      mixifixi написа:
      Колеги известно време карах на светнала лампичка за горивото. Вчера заредих за 20 лв гориво ( около 12 литра) и тръгнах към Ботевград ( 60 км ). Дори след като заредих лампата не изгасна. Та нали резервата бе 7 литра..какво стана?
      Няма да се плашиш, дачика-поплавъка ти се е прецакал И при мен е така, ама не ми се захваща с този проблем при мен на 20 литра стрелката ми седи на първата чертичка :D лошото е, че се свиква и някъде може да угаснеш така :D
      BMW E90 320D
      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

      Коментар


        #4
        колега прочети какво съм постнал и някъде колегата GTipo беше пуснал тема за ремонт на поплавъка http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=13717
        now. BMW E39 523i '98 170hp
        ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
        ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

        Коментар

        Working...
        X