Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на шарнир

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на шарнир

    Здравейте момчета ! Налага се да си сменя левия шарнир на бравото. ИСкам да ви попитам каква марка да търся, намерих някакъв италиански за 65лв. Сполучливи ли са тези италианските ?Благодаря на отзовалите се !!!
    Fiat Punto GT

    #2
    АС МЕТАЛ.
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Каква марка е италианския?Ако е VEMA или Fiorela - взимай смело.Бягай далеч от Birth!

      Коментар


        #4
        60лв би трябвало да е цената на целия носач с тампоните!
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          spark написа:
          60лв би трябвало да е цената на целия носач с тампоните!
          Точно така с носача и тампоните е, за марката ще видя каква е и ако е една от двете ще го взема. Благодаря много!!!
          Fiat Punto GT

          Коментар


            #6
            Чувам добри отзиви и за MOOG
            FIAT Tipo 1,4mi - EX
            Alfa Romeo 146ti - EX
            Alfa Romeo 156 2,4JTD

            Коментар


              #7
              tonov написа:
              Чувам добри отзиви и за MOOG
              Добри са,но цената им е над 100 лв.Нова марка на BG пазар -"Starline"-чешки-цена~90 лв./бр.- носач Браво/а
              Ex. Grande Punto Driver

              Коментар


                #8
                А за Frap какво ще кажете 54лв./бр. ??
                Fiat Punto GT

                Коментар


                  #9
                  fergy написа:
                  А за Frap какво ще кажете 54лв./бр. ??
                  Аз си купих FRAP от hit-ko. Ако мислиш да взимаш такива ще те посъветвам да ги купиш точно от него. Не знам дали ще е удачно да давам оценки като карам от около 200-300 км с тях, но предницата ми коренно се промени към добро при положение, че предишните ми носачи не бяха сдухали кой знае колко много ...Къде мислиш да ги сменяш? Ако искаш мога да ти дам номера на единствения свестен майстор в града за да ти ги направи както трябва! Аз ги слагах моите преди около 2-3 седмици ... тамън го държи още и е във форма

                  Коментар


                    #10
                    fergy написа:
                    А за Frap какво ще кажете 54лв./бр. ??
                    На старото ми Пунто-90 единия от носачите беше Frap-сменен при мен като втори собственик за нищо-проблема се оказа не в носача/но това е дълга история да не ви занимавам/при 45 К пробег-без проблеми-така я и продадох-оригиналните-TRW-не бяха мръднали до ~140К, ако се вярва на километража...Колата е взета втора ръка---при покупката~88К в Италия-при продажбата~140К/52 К в БГ/От този опит-мнението ми за Frap-средно европейско качество-на средна цена...
                    Ex. Grande Punto Driver

                    Коментар


                      #11
                      смяна на носач на двора

                      днес помагах на Митко да смени носача на колата стана от втория път по лесно /вече знаем как е по лесната смяна /
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар


                        #12
                        wwweb написа:
                        fergy написа:
                        А за Frap какво ще кажете 54лв./бр. ??
                        Аз си купих FRAP от hit-ko. Ако мислиш да взимаш такива ще те посъветвам да ги купиш точно от него. Не знам дали ще е удачно да давам оценки като карам от около 200-300 км с тях, но предницата ми коренно се промени към добро при положение, че предишните ми носачи не бяха сдухали кой знае колко много ...Къде мислиш да ги сменяш? Ако искаш мога да ти дам номера на единствения свестен майстор в града за да ти ги направи както трябва! Аз ги слагах моите преди около 2-3 седмици ... тамън го държи още и е във форма
                        Ами незнам къде ще ги сменя, кажи къде да отида ...
                        Fiat Punto GT

                        Коментар


                          #13
                          fergy написа:
                          wwweb написа:
                          fergy написа:
                          А за Frap какво ще кажете 54лв./бр. ??
                          Аз си купих FRAP от hit-ko. Ако мислиш да взимаш такива ще те посъветвам да ги купиш точно от него. Не знам дали ще е удачно да давам оценки като карам от около 200-300 км с тях, но предницата ми коренно се промени към добро при положение, че предишните ми носачи не бяха сдухали кой знае колко много ...Къде мислиш да ги сменяш? Ако искаш мога да ти дам номера на единствения свестен майстор в града за да ти ги направи както трябва! Аз ги слагах моите преди около 2-3 седмици ... тамън го държи още и е във форма
                          Ами незнам къде ще ги сменя, кажи къде да отида ...
                          Човека се казва Митко и работи във VW сервиза. Аз съм супер доволен от него. Много внимателно работи и не е простак като всички в града (завършил е МЕИ между другото ). Абе ти само като го чуеш и ще ти стане ясно . Това е единствения майстор, който работи качествено, гарантирам ти го! Ако искаш ще ти дам GSM-а му, няма да те върне! Гаражчето му е в Струмско. Свободен е само събота и неделя защото през останалото време си е във VW сервиза. На мен предни носачи, предни и задни амортисьори ми ги направи за около 5-6 часа. Значи преди да стигна до него съм ги обиколил всичките и освен да ги нарека лъжци, некадърници и измамници друго не ми идва на ум, така че не ти говоря празни приказки!Решавай и ще ти пратя GSM-а на ЛС ...

                          Коментар


                            #14
                            Прати ми тел-а, доста убедително звучи
                            Fiat Punto GT

                            Коментар


                              #15
                              fergy написа:
                              Прати ми тел-а, доста убедително звучи
                              ОК, само нека се прибера след 1-2 часа и ще ти го пратя на ЛС, че ми е в другия GSM

                              Коментар

                              Working...
                              X