Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цените на Фиат Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цените на Фиат Брава

    Според вас колко е нормално да се плати за Брава?Разбира се, не очаквам точно закована цена, а някакви граници! Искам да се ориентирам, защото все още си търся, цените варират от 5500 до към 8500. Интересувам се най-вече от 1,9 ТД и 1,8, не знам дали ще ми стигнат 6000! Блгаодаряяя!
    Fiat Brava 1,6 16v 103 к.с. 1997г.

    #2
    За покупка ще ти стигнат, но трябва да имаш поне още 1500 за съпътстващите разходи
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #3
      Трябва да имаш и няокй друг лев за последващите изненади - амортисьор, носач, помпа някоия и т.н.Моята равносметка е за Бравото е:1. Носачи2. Кормилна уредба3. Амортисьори4. 800 лв за 4 нови зимни и 4 нови летни гуми

      Коментар


        #4
        според мен единствените задължителни неща са ангренажен ремък с ролки и масло, другото зависи от състоянието на колата. аз например освен задължителните съм сменил само термостата и колата ми е ок.
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар


          #5
          Хм - а прехвърляне, регистрация в КАТ, евентуално аудио система, чистачки, накладки, Каско, ГО, маркировка, винетка, евентуални козметични подобрения /почти 100% са необходими/?Като сложиш ремъците, ролките и маслото, може и да не ти стигнат парите, които съм написал по-горе :DНо не се отчайвай, удоволствието си струва! Edit. Гумите въобще не съм споменал, но са поне 400 лв. комплекта за единия сезон, както писаха по-горе... И това е ако си по-непретенциозен
          Alles in Ordnung

          Коментар

          Working...
          X