Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ниски обороти за момент, при палене

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ниски обороти за момент, при палене

    Колата ми беше леко чукната и я дадох на сервиз да оправят "ламарината". Днес, 8 дни по-рано си я взех.Но забелязах нещо, че не е както си беше.Сега, като запаля, вдига оборотите до към 1800 и после изведнъж падат на 600-700 и аха-аха да изгасне. След това веднага пак се вдигат и си остават към 1100. Предо това го нямаше, работеше си равномерно. На какво може да се дължи това?
    Coupe 1.8 16V

    #2
    сигурно е съвпадение простоиначе прилича на проблем с моторчето за празен ход
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      sev написа:
      сигурно е съвпадение простоиначе прилича на проблем с моторчето за празен ход
      Колега искам да те питам какво е това моторче за празен ход и къде се намира, защото и аз имах проблем преди. Колата ми гаснеше от време на време и то само като съм спрял, но след като ми почистиха електромотора(мисля, че това ми чистиха), се оправи. Дай повече инфо, ако може.
      Fiat Bravo SX 1.6 16V

      Коментар


        #4
        megamuscle написа:
        sev написа:
        сигурно е съвпадение простоиначе прилича на проблем с моторчето за празен ход
        Колега искам да те питам какво е това моторче за празен ход и къде се намира, защото и аз имах проблем преди. Колата ми гаснеше от време на време и то само като съм спрял, но след като ми почистиха електромотора(мисля, че това ми чистиха), се оправи. Дай повече инфо, ако може.
        ЛС
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Не мисля, че е съвпадение. Може ли да се е замърсило това моторче? По и в колата имаше доста прах от боядисването.
          Coupe 1.8 16V

          Коментар


            #6
            RAADOO написа:
            Не мисля, че е съвпадение. Може ли да се е замърсило това моторче? По и в колата имаше доста прах от боядисването.
            ами невъздуха първо минава през въздушния филтървиж филтъра
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              RAADOO написа:
              Не мисля, че е съвпадение. Може ли да се е замърсило това моторче? По и в колата имаше доста прах от боядисването.
              може да е от преседяване и нечесто палене и след ден да се стабилизира.и в кой сервиз още издават прашни и мръсни коли
              punto 1.2 16v sporting

              Коментар


                #8
                koleto написа:
                RAADOO написа:
                Не мисля, че е съвпадение. Може ли да се е замърсило това моторче? По и в колата имаше доста прах от боядисването.
                може да е от преседяване и нечесто палене и след ден да се стабилизира.и в кой сервиз още издават прашни и мръсни коли
                В Бургас един сервиз Вчера я поразходих колата. Дано днес да го няма този проблем!
                Coupe 1.8 16V

                Коментар

                Working...
                X