Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

bravo 1.8 16v Gt info

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    BEX---GT---TDi написа:
    стига бе, аз си мислех, че е със спортно окачване, защото по завоите е хипер стабилна, естествено при добри амортисьори - за моята са само газови, предполагами и за 1.8 е така... но според мен, това окачване е по-добро отколкото да се лашка като лодка както и да е, да кажа, че и моят интериор беше така, но след моята намеса вече е доста тихо в купето, така че не е болка за умиране. за намеса говоря като разглобих много работи по таблото, които мислех, че тракат и ги укрепих, разбира се, това стана постепенно, а не изведнъж, сега остана само жабката, за сега съм уплътнил вратичката й с едни лепенки, меки, служат за обиране на луфтове, мога да кача снимки, ако не се сещате и въобще не трака. може да се сложат същите парченца при повечето сглобки, в които има шум, между, например жабката и там където се навива и всички шумове ще изчезнат , кабелите ги овиваш с изолирбанд, тези които са под шофьора и си готова самата пластмаса не е толкова некачествена, всичко идва от по-твърдото окачване - в Рено, Ситроен - същите пластмаси, а наскоро влизах и в една тойота и там беше така, само че може би при тойотата сглобката е по-добра
    Колега, можеш ли наистина да качиш снимки или да дадеш малко подробности къде точно си пипнал за обезшумяването? Комфорта е най-важен за мен...
    Bravo 1.6 16v 1997
    КОЛА ЗА АЙЛЯК...

    Коментар


      #17
      Цяла тема трябав да си направиме за това... всеки, който е прихванал шум от някъде да споделя и да оправяме, защото мойта кора от зад примерно.. от както сложих колони не минавам по улици с павета.

      Коментар

      Working...
      X