Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ

    Привет на всички фиат маниаци.И така влизам аз във моята колица Темпра1.9ТД давам на контакт и парното започва да духа много силно без да съм го пуснал на дигиталното табло започват да мигат лампичките ту на едно ту на друго които изобщо не трябва да мигат слд малко ми замирисва на нещо изгоряло бушончето на парното стопено.Махам го аз таблото продължава да си прави каквото си иска дори показва,че турбото работи ужас престрашавам се и тръгвам за Бургас след малко всичко се оправя на връщане пак същия проблем дори вече нямам и един фар ни габарити ни къси ни дълги.Прибрах се пия кафе с един приятел качвам се в колата давам на контакт светят само лампата за акомулатора маслото и на подгряването и таблото пълен мрак никаква светлинка никъде.Помогнете от къде дазапочна всички бушони са здрави дори и тези на фаровете крушката на левия здрава а няма светлини.ПОМОЩ.Благодаря предварително.
    Fiat Tempra Virtual

    #2
    За мен ти е заминало ел. таблото-това, дето са там бушоните.Прецаква се от влага и т.н.и прави такива номера.
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      И в колко раздела трябва да прочетем теми за ГОЛЕМИЯ ПРОБЛЕМ? Yellow_Flash_Colorz_PDT_14
      ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #4
        Re: ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ

        to6ko написа:
        Привет на всички фиат маниаци.И така влизам аз във моята колица Темпра1.9ТД давам на контакт и парното започва да духа много силно без да съм го пуснал на дигиталното табло започват да мигат лампичките ту на едно ту на друго които изобщо не трябва да мигат слд малко ми замирисва на нещо изгоряло бушончето на парното стопено.Махам го аз таблото продължава да си прави каквото си иска дори показва,че турбото работи ужас престрашавам се и тръгвам за Бургас след малко всичко се оправя на връщане пак същия проблем дори вече нямам и един фар ни габарити ни къси ни дълги.Прибрах се пия кафе с един приятел качвам се в колата давам на контакт светят само лампата за акомулатора маслото и на подгряването и таблото пълен мрак никаква светлинка никъде.Помогнете от къде дазапочна всички бушони са здрави дори и тези на фаровете крушката на левия здрава а няма светлини.ПОМОЩ.Благодаря предварително.
        Определено работата си е за елтехник, но ако решиш сам да се пробваш започни първо с масите , те за твоя модел з-са 4!

        Коментар


          #5
          Премери напрежението на алтернатора. Най-вероятно си минал границата на 15те волта и електрониката почва да сдава багажа малко по малко

          Коментар


            #6
            Pecho написа:
            И в колко раздела трябва да прочетем теми за ГОЛЕМИЯ ПРОБЛЕМ? Yellow_Flash_Colorz_PDT_14
            Пешко,какво толкова...човекът иска да си реши проблема....дай му съвет!!!...................ей,ама мноооо се дразня напоследък.

            Коментар


              #7
              аз като я взех колата /темпра/ и тя така правеше докато загрее, всичко мига и свети, като смених кабелите на свещите заспа
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар

              Working...
              X