Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

по-силни крушки за таблото на Bravo?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    по-силни крушки за таблото на Bravo?

    Здравейте, интересува ме къде мога да си намеря такива и по принцип какви са параметрите на крушките или диодите, осветяващи километража, оборотомера и тн...п.п. просто не ми се разглабя пак таблото само, за да сваля една и да търся
    Bravo 1.6 16V

    #2
    то не са цветни крушките, ами самите циферблати са зелени аз си слагах 1.2Волта, ама светят малко по-слабо от другите, така че не знам, на оригиналните ми не пишеше и налучквах...да видим какво ще кажат другите колеги :D
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      едни дребни :D не знам обаче точно спецификациятавземи си бели, с червени нищо няма да стане
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Най евтиния вариант е илиенски циферблати... преебаваш си колата... Другия е за около 200лв. тука http://www.xtuners.com/plazma.htm

        Коментар


          #5
          пичове, аз циферблатите ги измислих и направих на Autocad i CorelDraw. Просто единия вариант е да сложа червени крушки( ще е по-лесно), другия да сложа червено фолио над прозрачната пластмаса и тн..абе лудница. Затова ми трябват крушки.. Може и сини, но ще стане една шарение.....мани мани..
          Bravo 1.6 16V

          Коментар


            #6
            пичове, аз циферблатите ги измислих и направих на Autocad i CorelDraw
            Ей, колега хайде да ми ги пратиш на e-mail borisov1979@abv.bg10 x предварително
            OPEL ASTRA 1.4 16V 75Hp 2001г.-сегашна любовница
            FIAT BRAVO JTD 105 - бъдеща куртизанка

            Коментар


              #7
              еми бели крушки, всякакви има в ауто плюс, за зветни, сигурно може да има в аутоманията, провери, но не знам колко ще издържат...колега, МоЛя те, пусни снимки като го направиш, да видим какво си сътворил и да те похвалим
              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
              e30 forever!

              Коментар


                #8
                нямате проблеми, само да го сглобя и ,ако стане, ще ви пусна и файловете
                Bravo 1.6 16V

                Коментар


                  #9
                  Няма да е зле да пратиш файловете на админ-а и да се поставят в даунлауд секцията

                  Коментар


                    #10
                    Такааа..монтирах километражите и стана прилично..след 2 седмици умуване, рязане , пръскане и тн..сега само ме интересува стандартните диоди зад таблото колко вата са? в ОМВ има по 1.2W, а искам да сложа по-силни..
                    Bravo 1.6 16V

                    Коментар


                      #11
                      mixifixi написа:
                      Такааа..монтирах километражите и стана прилично..след 2 седмици умуване, рязане , пръскане и тн..сега само ме интересува стандартните диоди зад таблото колко вата са? в ОМВ има по 1.2W, а искам да сложа по-силни..
                      Братле айде постни ги да видим как е станало
                      Fiat Punto GT

                      Коментар


                        #12
                        Няма проблем..но стига да намеря с какво да ги снимам..имаче съм в офиса сега, а колата пред нас..не ми се караше без табло сутринта.Вкъщи не знам дали ще има с какво да снимам, ще се постарая..п.п. единственият начин е с GSM-а но едва ли ще стане хубава снимка..
                        Bravo 1.6 16V

                        Коментар


                          #13
                          mixifixi написа:
                          Такааа..монтирах километражите и стана прилично..след 2 седмици умуване, рязане , пръскане и тн..сега само ме интересува стандартните диоди зад таблото колко вата са? в ОМВ има по 1.2W, а искам да сложа по-силни..
                          Не са ли крушки? Ако да, са по 1,2W. Има и по 2W, но аз така и не успях да си намеря. Обаче не ти препоръчвам да слагаш по-силни, за да не стопят пластмасата. От толкова купуване имах събрани 20-30 парчета и като ги пробвах случайно установих че някои светят по-ярко, нищо че всички са по 1,2. Може да се заиграеш да пробваш и ти различни маркип.с И аз живо се интересувам от резултата, понеже ми се въртят в главата идеи за мойто табло
                          FIAT Tipo 1,4mi - EX
                          Alfa Romeo 146ti - EX
                          Alfa Romeo 156 2,4JTD

                          Коментар


                            #14
                            за сега мога да ти покажа картинка на километража и другите, като имам възможност да снимам таблото, ще кача снимки и от него..както и файловете.
                            Прикачени файлове
                            Bravo 1.6 16V

                            Коментар


                              #15
                              Браво, доста си си поиграл, но резултатът си заслужава!Остава да видим как стои на таблото и на тъмно
                              FIAT Tipo 1,4mi - EX
                              Alfa Romeo 146ti - EX
                              Alfa Romeo 156 2,4JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X