Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предни чистачки на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предни чистачки на Браво

    Искам да махна тези пластмаси от пред но не мога да сваля чистачката
    Fiat bravo 1.6 16v 103hp

    #2
    Поне кажи за кои пласмаси става въпрос нашите коли отпред имат доста пласмаса
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      как се свалят предните чистачки.Пластмасата която е до предното стъкло
      Fiat bravo 1.6 16v 103hp

      Коментар


        #4
        Чистачката се сваля най-лесно с такава скоба. Без нея и аз не успях.
        Прикачени файлове
        Lancia Delta Nuova
        106.152.0(0) | 1750 MPI LE 105CV 76KW 5P 835C2.000

        Коментар


          #5
          Чистачките след като им се развият гайките с разклащане се изваждат на конусни шлици са няма какво да счупиш.Пластмасите под тях се свалят с дърпане или приплъзване в едната посока.Съветвам те обаче да си купиш нови шифтове за монтажа после.Мисля ,че бяха 11051 от снимката.
          Прикачени файлове
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Tornado написа:
            Чистачките след като им се развият гайките с разклащане се изваждат на конусни шлици са няма какво да счупиш.Пластмасите под тях се свалят с дърпане или приплъзване в едната посока.Съветвам те обаче да си купиш нови шифтове за монтажа после.Мисля ,че бяха 11051 от снимката.
            Точно :D ! Само да добавя и аз, че има доста винтчета за развиване след сваляне на чистачките и една гума, която трябва да издърпа нагоре, след което с приплъзване настрани се махат двете пластмасови кори. Тук /в Haynes-а/ има и снимки на процедурата http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...er=asc&start=0 На страницата за ремонт на предните чистачки!И все пак ако не искат да излизат чистачките Напръскване със спрей против ръжда, изчакване 3-5 минути и ... много по-лесно излизат от шлиците :D !И да не забравиш: Преди изваждане на чистачките от конусните шлици - отбележи си положението им /с тебеширче или друго върху стъклото/!!! За да нямаш проблеми после при поставянето им !
            BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
            Среден разход на газ

            Коментар

            Working...
            X