Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Претакова ми се ел.стъклото на шоф.врата на Типо-то

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Претакова ми се ел.стъклото на шоф.врата на Типо-то

    Става дума за счупването на една пластмаска която идея нямам откъде да намеря или дали въобще се сменя само тя понеже нямах време за разчастя цялата врата а погледнах само отгоре отгоре.Значи тази въпросната се намира точно където стъклото се закача към жилото (на една метална джаджа,закрепена за жилото се закрепва с няколко скобички пластмасовата планчица,която отпред има едно стърчило така да се изразя,което влиза в дупката на прозореца и дефакто то крепи целия прозорец към жилото).Проблема е че въпросното стърчило се беше зачупило преди доста време и го бях лепил с разни екстри ама като цяло сега се е дочупило съвсем и не подлежи на ремонт Питах на доста места ама не се продава като отделна част и май май ще си търся цяла врата за да го оправя Благодаря!
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    #2
    Колега, наскоро четох една тема мисля че беше точно за това . Мисля че колегата "Abarth" го сполучи същото както теб и тои беше намерил от някъде въпросната част.Ще потърся из темите ......Oпа намерих темата Ето http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...899&highlight=
    Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
    IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
    1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
    2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

    Коментар


      #3
      Благодря!Аз просто нямам времето да се заровя из темите да издиря мнения по въпроса.Благодаря!
      Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

      Коментар


        #4
        RE

        За моето Типо си бях свалил от задните.И без това не ги отварям.
        Fiat Bravo 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          А става ли? Понеже и аз не ги отварям а и тези отзад - кучета ги яли както се казва
          Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

          Коментар


            #6
            Свали си каквото ти трябва от бялото типо ми така де, нали му бил изтекъл периода на полуразпад...
            Fiat Ducato 2.5D
            Lancia Kappa 2.4TDS

            Коментар


              #7
              Еми да ама не ми дават да го барам щото щяло да се кара....иначе досега да беше на чаркове отдавна отдавна и да съм станал с 1.4 двигател
              Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

              Коментар

              Working...
              X