Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бравата не върви :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бравата не върви :(

    Даите идея , съвет ,защо не върви тази кола 1.6 16в 103кс. не върви като за 100 коня какво може да и има помогнете Отчаях се днес когато не можах да дам никаква съпротива на голф 3 1.4 и на мазда 323 86г. ((
    Fiat Brava 1.6 16v 103hp

    #2
    така описан проблема може да се отговори единствено с догадки дай някакво по-пълно инфо примерно как не върви не набира бързо обороти ли ?дави ли се ?и т.н.

    Коментар


      #3
      кола не върви

      ами може да се направи първо един тест с VISA към ECU и после да се прегледа всичко около бензинова помпа, филтър дроселовата клапа /ако има /налягане на бензина как еи подобни ако искаш обади се да те пратя при човек да погледне и оправи.
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        искам моля че , не издържам кажи кои е колегата ? А за обяснението ами не набира бързо не се дави ама не набира а оборотите си ги дига
        Fiat Brava 1.6 16v 103hp

        Коментар


          #5
          Dombi написа:
          искам моля че , не издържам кажи кои е колегата ? А за обяснението ами не набира бързо не се дави ама не набира а оборотите си ги дига
          Колега не се коси,бравата наистина не върви за тези 103 коня дето и ги дават.Карал съм 3 други брави и те така вървят като моята,сега колегите ще кажат че нещо не е наред, да ама не,просто го няма онова усещане за мощ което го имат дори голфовете от 60 коня.
          HONDA I-VTEC

          Коментар


            #6
            Dombi написа:
            искам моля че , не издържам кажи кои е колегата ? А за обяснението ами не набира бързо не се дави ама не набира а оборотите си ги дига
            Ти, вземи си засечи времето от 0-100 км/ч и тогава ще коментираме - не може да има такава 1.6/16.... а ....шофьора как е?

            Коментар


              #7
              хахах ами май е добре шофьора не разбирам много от самото устройство на колата, но мисля че с карането съм горе долу добре, Ами ще засека тия дни и ще ви кажа резултата
              Fiat Brava 1.6 16v 103hp

              Коментар


                #8
                И аз съм на мнение че има нещо на зад комилното устройство ,погрижи се за него . И аз карам такава брава и досега на голф не му давам и задницата да ми вижда.
                FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                Коментар


                  #9
                  Todor_Gagovski написа:
                  Dombi написа:
                  искам моля че , не издържам кажи кои е колегата ? А за обяснението ами не набира бързо не се дави ама не набира а оборотите си ги дига
                  Колега не се коси,бравата наистина не върви за тези 103 коня дето и ги дават.Карал съм 3 други брави и те така вървят като моята,сега колегите ще кажат че нещо не е наред, да ама не,просто го няма онова усещане за мощ което го имат дори голфовете от 60 коня.
                  Усещане за "МОЩ" леле ще ми се спука жлъчката от смях ,нееее немога да се сдържа СОРИИИИ, ама как можа да изтърсиш наи-голямата глупост която съм чувал.Малеее чак се разтреперях Ква мощ в голф и то 60 коня, ти качвал ли си се в такова творение на немската инженерна мисъл. Ами 1.6 голф, тои трябва да е самолет. Направо ша ме уморищ, къде ша ми сравянваш тоя мотор 1.6.16в с които и да е немски кошник под 120 коня! Незнам кво му е на колегата на неговия , и що не върви ама ако всичко му е Ок просто няма кои да му излезе. Колата му ускорява за 11,5 виж кои немец ускорява за тва време и с къв мотор е!!!! Аиде моляте с тая мощ от 60 коня че направо не издържам
                  Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                  Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                  Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                  Коментар


                    #10
                    И аз съм на мнение че има нещо на зад комилното устройство ,погрижи се за него . И аз карам такава брава и досега на голф не му давам и задницата да ми вижда.
                    Колега незнам какво не им даваш но проблема не е в мен не пуснах тази тема да ми говорят какво не ми наред на мен, ами да ми дадете съвет за колата аз я карам и я усещам знам че наистина има нещо ...
                    Fiat Brava 1.6 16v 103hp

                    Коментар


                      #11
                      Направо я карай на пълен преглед да видат какво и има ... тва да те скъса голф 1.4 не е човешко ти на кола да не си се качвал с тоя двигател ще го изягеш с парцалите , според мене проблема е в колата (виж центровки настройки там филтри подаване на горивото и прочие) аз се дърпах с голф 3 1.6 и с моя "смешен , проблемен, бавен " двигател го карах да ми гледа задния номер с бинокъл та кво остава за 1.6 16в Иди на диагностика
                      Fiat Bravo 1.4 SX Klima, LPG ,Avansator, Xenon, high-end stereo
                      части за 1.4 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56320
                      части за темпра http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56318
                      тел. 0883437022

                      Коментар


                        #12
                        Re: Бравата не върви

                        Dombi написа:
                        Даите идея , съвет ,защо не върви тази кола 1.6 16в 103кс. не върви като за 100 коня какво може да и има помогнете Отчаях се днес когато не можах да дам никаква съпротива на голф 3 1.4 и на мазда 323 86г. ((
                        Днес си купих цигари Кент вместо Виктори ултра и нещо не ми вървят.Колега извиняваи ама така звучи за мен твоя въпрос.Бъди по конкретен моля.

                        Коментар


                          #13
                          Свещи, въздушен филтър, бобина. При мен бобината явно е почнала да се скапва като купих колата, но си мислех че така си е спъната. Като отказа да дава ток на 4-ти цилиндър сложих нова и колата върви осезаемо по-добре отпреди. Бобината може да дава ток, но слаб. Ама иди да ти я проверят, че една нова е 120лв
                          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                          Коментар


                            #14
                            spark написа:
                            Свещи, въздушен филтър, бобина. При мен бобината явно е почнала да се скапва като купих колата, но си мислех че така си е спъната. Като отказа да дава ток на 4-ти цилиндър сложих нова и колата върви осезаемо по-добре отпреди. Бобината може да дава ток, но слаб. Ама иди да ти я проверят, че една нова е 120лв
                            Ааа,ама и ти пееше,че 1.4 е цитат:"спънат кон" А,1.6 16В си е направо самолетче,според мен
                            Dombi написа:
                            Даите идея , съвет ,защо не върви тази кола 1.6 16в 103кс. не върви като за 100 коня какво може да и има помогнете Отчаях се днес когато не можах да дам никаква съпротива на голф 3 1.4 и на мазда 323 86г. ((
                            Колега,отивай на диагностика и сменяй ВСИЧКИ консумативи!
                            1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

                            Коментар

                            Working...
                            X