Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой може да ми напълни спрей с акрилна боя по RAL каталог?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой може да ми напълни спрей с акрилна боя по RAL каталог?

    Здравейте!Дайте идеи кой може да ми напълни спрей с акрилна боя по RAL каталог? Взех си най-накрая макет за сглобяване и искам да го направя ПЕРФЕКТЕН! Нямам аерограф, но мисля че и спрея ще свърши работа, стига да успея да намеря подходящия цвят. Намерих на едно място, но хората предлагат само големи спрейове и цената не ме устройва. С подобен спрей ще напръскам поне сто Ferrari-та А случайно ако има някой колега с аерограф или бояджийска техника и куп идеи, който може да ми помогне ще съм безкрайно благодарен! Никога не съм боядисвал пластмаса и не знам каква е най-добрата техника. Има ли грундове под формата на спрей?
    Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

    #2
    Цар Симеон 115а тел. 0886800428 ако не стане 0886800426, но адреса е точен. 400мл спрей струва 17-20лв, като около 100 мл в него е боя, останалото са разредители , втвърдители и разни там неща-аз съм си купувал боя от там - за 5-10 мин си готов, какъвто и да е цвета. Действието се развива в софия.
    Fiat Ducato 2.5D
    Lancia Kappa 2.4TDS

    Коментар


      #3
      Мерси! Явно само големи спрейове се правят и навсякъде са на тази цена Много ми е 20лв, но ако се намерят още моделисти с Ferrari-та може да си направим един общ спрей
      Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

      Коментар


        #4
        Sraaaaa написа:
        Мерси! Явно само големи спрейове се правят и навсякъде са на тази цена Много ми е 20лв, но ако се намерят още моделисти с Ferrari-та може да си направим един общ спрей
        Ти първо сподели от къде си купуваш моделите и какви са?

        Коментар


          #5
          С автомобилните макети положението е критично в България Никакъв избор на марки...само Revell, но за сметка на това пък за цената получаваш приемливо качество. В България само един човек доставя макети по поръчка, но засега не съм правил подобно нещо. Там откъдето си взех макета едва ли повече ще докарват. Ето сайта на магазина в който може да разгледате каталога, макар и не актуален, и да видите телефона и адреса за връзка.http://www.hobymodels.com/catalog/in...1251f5608046В момента при него има макет на McLaren Mercedes MP4-20 мащаб 1:24 на фирмата Revell и едно Ferrari, ама 550 ли беше...Суперамерика ли беше.... пак същия мащаб и на същата фирма. Хубавото на Revell е че гумите са истински и така макета придобива доста по-реален вид. В магазина можете да отворите кутиите и да видите какво друго има, което е голямо предимство, понеже понякога се случва да липсват части. Макетите на Revell са сравнително с малко дефекти и така като гледам бързо се сглобяват. За ваденките още нищо не мога да кажа, но имам забележки по тях от страна на детайлността. Не са направени много прецизно и сега търся къде да си направя по-хубави ваденки. Някой ако има идея да пише. Аз мисля да си поръчам цялата колекция на Revell мащаб 1:24 на Ferrari, но това ще стане постепенно и евентуално след като завърша F2003. Ето го звяра:http://www.model-news.com/cars/05_cars/f2003.htmДругият производител на хубави и по-детайлни макети е японската фирма Tamiya. Те правят макети в мащаб 1:20, а и цените им в Япония са по-добри от тези на Revell в Европа... За жалост никой в България няма достъп до тях Ако някой се разхожда по магазини, книжарници и бензиностанции, ако случайно види макет на Ferrari F1, Benetton Renault (от годините на Шумахер), McLaren Lotus или Honda (от годините на Сена), или макет на Lancia ще съм много благодарен ако ми предостави информация и ми съдейства при закупуването на макета ако е от друг град. Аз ще пиша още по темата и евентуално ако проявявате интерес и към хартиения моделизъм ще споделя каквото знам с вас. То е по-евтино хоби, но изисва страхотна прецизност и голямо търпение, което не е никак малко.
          Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

          Коментар

          Working...
          X