Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

затъмняване на прозорци в Бургас .Къде?Цени?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    затъмняване на прозорци в Бургас .Къде?Цени?

    Само не ми казвайте тоя до пожарната че ми иска 100лв само за задните странични стъкла бах го и кожудера

    #2
    Ако ще ги затъмняваш с фолио защо не ги затъмниш сам толкова е просто за 1 час може да ги направиш и ще дадеш само за фолио 10 тина лева.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      dani389 написа:
      Ако ще ги затъмняваш с фолио защо не ги затъмниш сам толкова е просто за 1 час може да ги направиш и ще дадеш само за фолио 10 тина лева.
      Не ми се занимава ,нито ще ги направя като хората нито нищо.А и искам със американско или с австрииско да ги направя на с тва за 5 лева от битака

      Коментар


        #4
        В София за единия джам само взимат 20лв. с твое фолио и 30лв. с тяхно...
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          Купи си фолио каквото искаш и питай по тези рекламни агенции кадето правят светешти реклами или там кадето лепят лепенките на такситата те са майстори на фолиото.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            sachma написа:
            В София за единия джам само взимат 20лв. с твое фолио и 30лв. с тяхно...
            В София за 100 лв с американско фолио за всичките прозорци без предният, един приятел синаправи всички тъмнни на БМВ,друг на А6 3-ти на А4... Нямам път към софия иначе не си заслужава да ходя за едни стъкла.П.С Темата ми е къде в Бургас.Ако не съм се изразил правилно имам предвид конкретно място където някои е слагал знам че насякъде лепят,искам конкретно място от където има доволни да науча и цена защото искам да слагам скъпо фолио.Не ме интересува в София, Ямбол.... и не искам да си го слагам сам

            Коментар


              #7
              Пич, просто се опитах да те ориентирам, макар и малко...
              N.Y. State of Mind

              Коментар


                #8
                Aйде бургазлии никой ли не е ходил да затъмнява

                Коментар


                  #9
                  Малко извън темата, но мисля, че е позволено да си затъмниш само задните странични стъкла и то не изцяло.Казвам го, ако случайно не го знаеш да си нямаш после евентуални разправии с Органите.Ако бъркам, поправете ме.

                  Коментар


                    #10
                    slav написа:
                    Малко извън темата, но мисля, че е позволено да си затъмниш само задните странични стъкла и то не изцяло.Казвам го, ако случайно не го знаеш да си нямаш после евентуални разправии с Органите.Ако бъркам, поправете ме.
                    Прав си!Трябва да си на окръжния прокурор племенник за да ги затъмниш всички или да цакаш.В тая страна каквото и да ти се случи със 100 евро минавашНо да пишем по темата бургазлии това не е хубаво ,ако продължава така бат Nino да ме очаква

                    Коментар


                      #11
                      На мен само за задното скъло ми искаха 130-140 лв.Гледах докато правиха на едно БМВ и наистина е качесвено и го правят много добре.Въпроса е че ще имаме проблеми с полицаите,а не ми се занимава с глупости
                      COUPE 1.8 16V
                      Volvo XC90 T6

                      Коментар


                        #12
                        NPD написа:
                        На мен само за задното скъло ми искаха 130-140 лв.Гледах докато правиха на едно БМВ и наистина е качесвено и го правят много добре.Въпроса е че ще имаме проблеми с полицаите,а не ми се занимава с глупости
                        Тва къде е да не е тоя до пожарната.Днес гледах две коли едната с американско другата с китайско фолио и на двете слагано перди 5 години.Китайското беше изсветляло петнисто ... и гнусно,А американското си стоеше като ново

                        Коментар


                          #13
                          Не.Това е до механото.Ако те интересува мога да ти дам номер.
                          COUPE 1.8 16V
                          Volvo XC90 T6

                          Коментар


                            #14
                            ето

                            КОлега виж това http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=12908
                            FIAT - TIPO 2.0i.е

                            Коментар

                            Working...
                            X