Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на Фиат, но какъв.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Виж тези ГТ-та, поне на фасон са добри 1 2

    Коментар


      #17
      HoBaK написа:
      Виж тези ГТ-та, поне на фасон са добри 1 2
      Точно тия двете изглеждат добре, ама само на снимка. Особенно първото, дето е минало покрай 98-а година, ама не е спряло.
      Настоящата - Ford Focus ST
      Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
      Франкенщайн - R.I.P.
      Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

      Коментар


        #18
        HoBaK написа:
        Виж тези ГТ-та, поне на фасон са добри 1 2
        хаха, това първото е фул екстри, грапав волан, грапава топка..хахахаха, не се сдържах...
        ex Fiat Bravo GT

        Коментар


          #19
          Здравейте отново. След дълго мълчание искам да се похваля за направената вчера покупка на Фиат Мареа 1.8 16V. Колата е супер и съм много доволен от тази покупка.
          Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
          Chevrolet Aveo

          Коментар


            #20
            Kemaloff написа:
            Здравейте отново. След дълго мълчание искам да се похваля за направената вчера покупка на Фиат Мареа 1.8 16V. Колата е супер и съм много доволен от тази покупка.
            А и още да попитам, тъй като не съм изобщо наясно с колата, а книжкат(ръководството за експлоатация) на колата е на италиански може ли да ми кажете от къде да си сваля такова на Руски или Англиийски. Търсих във форума но не намерих.
            Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
            Chevrolet Aveo

            Коментар


              #21
              честито

              Честито колега!Сега сложи някоя снимчица да я видим и ние. Кажи с какви екстри е? Нещо повече - колко я взе... айде де
              Истината е някъде там!

              Коментар


                #22
                Re: честито

                dimo4ko написа:
                Честито колега!Сега сложи някоя снимчица да я видим и ние. Кажи с какви екстри е? Нещо повече - колко я взе... айде де
                Снимки ще кача по късно, а относно екстрите има ел.стъкла и огледала, хидравлика, АБС, централно, климатроник, пръскалки на фаровете, чупещ мултифункционален волан, но доколкото разбарах това си е стандартно за повечето Фиати. Модела е ELX. Сребрист металик. Цената я договорихме на 4600лв.
                Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
                Chevrolet Aveo

                Коментар


                  #23
                  Kemaloff написа:
                  Kemaloff написа:
                  Здравейте отново. След дълго мълчание искам да се похваля за направената вчера покупка на Фиат Мареа 1.8 16V. Колата е супер и съм много доволен от тази покупка.
                  А и още да попитам, тъй като не съм изобщо наясно с колата, а книжкат(ръководството за експлоатация) на колата е на италиански може ли да ми кажете от къде да си сваля такова на Руски или Англиийски. Търсих във форума но не намерих.
                  http://www.fiat-bg.org/Downloads/ ?
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар


                    #24
                    GTipo написа:
                    Kemaloff написа:
                    Kemaloff написа:
                    Здравейте отново. След дълго мълчание искам да се похваля за направената вчера покупка на Фиат Мареа 1.8 16V. Колата е супер и съм много доволен от тази покупка.
                    А и още да попитам, тъй като не съм изобщо наясно с колата, а книжкат(ръководството за експлоатация) на колата е на италиански може ли да ми кажете от къде да си сваля такова на Руски или Англиийски. Търсих във форума но не намерих.
                    http://www.fiat-bg.org/Downloads/ ?
                    Тоя линк нещо май не работи. А объркал съм модела не е ELX, а е HLH.
                    Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
                    Chevrolet Aveo

                    Коментар


                      #25
                      Честито, колега Kemaloff! Със здраве да я караш! Тъкмо ти прочетох темата и щях да те посъветвам да си вземеш Мареа, когато видях, че вече си го направил. Това е изборът - голяма и комфортна кола. Вече четири месеца карам такава и съм много доволен. Двигателят ми е 1,6 16 В, но ти ще си още по-голям самолет, макар че се съмнявам да си я взел точно затова. Успех и много безаварийни километри!
                      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                      Коментар


                        #26
                        Доста ниска цена за Мареа.Коя година е и колко км.

                        Коментар


                          #27
                          Re: честито

                          Kemaloff написа:
                          Снимки ще кача по късно, а относно екстрите има ел.стъкла и огледала, хидравлика, АБС, централно, климатроник, пръскалки на фаровете, чупещ мултифункционален волан, но доколкото разбарах това си е стандартно за повечето Фиати. Модела е ELX. Сребрист металик. Цената я договорихме на 4600лв.
                          Честито! Много безаварийни! :D Брат ми си взе същия модел и цвят без забележки преди около 2 години /много е доволен, няма почти никакви проблеми с колата/, но цената й тогава беше 7 500лв !
                          BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                          Среден разход на газ

                          Коментар


                            #28
                            Честито и аз тъкмо щях да те посъветвам да вземеш Марея видях че вече си купил, аз си купих такава преди месец 16 16 V и съм много доволен. Аз е взех малко по скъпичко 5 900 но е в много добро състояние

                            Коментар


                              #29
                              Kemaloff написа:
                              Тоя линк нещо май не работи. А объркал съм модела не е ELX, а е HLH.
                              Скоро ще проработи! http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=14344
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар


                                #30
                                light написа:
                                Доста ниска цена за Мареа.Коя година е и колко км.
                                Ами колата е с първа регистрация 11.1996г. По километраж е 130000км ако може да му се вярва. Цената според мен е нормална все пак става въпрос за кола над 10г. пък и е от новия внос и няма ДДС.Благодаря на всички хубавите пожелания.
                                Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
                                Chevrolet Aveo

                                Коментар

                                Working...
                                X