Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кутия за въздушен филтър на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кутия за въздушен филтър на Браво

    Колеги, преди 4 месеца си махнах кутията и сложих така нар. спортен филтър. Много хора ми казват, че само "майските бръмбари" не влизат през него, и че се износва мотора много по-бързо. Цял ден се мъча с още 5 човека да сложим кутията и не става.. Има ли някакъв чалъм???? Свалихме и гумата, кората под калника...всичко обаче не става .. Незнам как трябва да си я сложа. Дано има някой който е слагал Благодаря предварително
    Fiat Punto GT

    #2
    Вдигаш капака.взимаш един пирон или отверка и бележеш положението на болтовете на калника след което ги развиваш.Махаш подкалника там също има разкачашлеко и бронята сваляш калника и я слагаш.После слагаш калника и гледаш да спазваш чертите които си направил с отверката/пирона за да ти паснат фугите на калника. Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

    Коментар


      #3
      Трябва да сваля калника и бронята, правилно ли съм разбрал?? Е*ахти Фиата как е направен, трябва да се разглоби цялата кола, за да се сложи една кутия.. Ако трябва така ще е
      Fiat Punto GT

      Коментар


        #4
        И аз имах ядове като си сменях възд филтър веднъж... И то само с горната част на кутията, бая време псувах докато влезе... Чекнене му е майката, докато влезе

        Коментар


          #5
          fergy написа:
          Трябва да сваля калника и бронята, правилно ли съм разбрал?? Е*ахти Фиата как е направен, трябва да се разглоби цялата кола, за да се сложи една кутия.. Ако трябва така ще е
          Да свалиш калника и да разкачиш бронята не е нужно да я сваляш цялата

          Коментар

          Working...
          X