Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Angel eyes" фарове за Пунто 1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Angel eyes" фарове за Пунто 1

    колеги, къде мога да сложа Angеl eyes на Пунтото и въобще има ли за Пунто 1
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    Срещу 30лв горе/долу могат да ти сложат. Иначе оригинални фарове, който да вървят с angeleye за пунто1 няма.

    Коментар


      #3
      добре де, мен ме интересува капака отзад да е черен сещаш ли секак и къде могат да ми направят такива фаровете? и наи - вече става ли както трябва?един колега си сложи на Сивика такива и са страхотни - той ме зариби дефакто
      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

      Коментар


        #4
        мама му стара току що ги намерих във френски сайт - 300 евро МНОГО са красиви да му се невиди ама скъпичко....
        Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

        Коментар


          #5
          http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...потърси в форума за оптика на пунто 1 .Колегата Selqatin е описал как си е направил
          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

          Коментар


            #6
            В ebay.de и ebay.co.uk има колкото ти душа иска, черни и кристални, на цена между 150 и 200 евро. Само да има кой да ги донесе
            Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
            Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

            Коментар


              #7
              много мерси пич :P определено цените са по - разумни а най - хубавото е, че май ще се намери надежден човек по - специално за Германия :P
              Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

              Коментар

              Working...
              X