Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно ръководство за Пунто.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос относно ръководство за Пунто.

    Здравейте,Нов съм във форума, а от скоро съм и притежател на Фиат Пунто и имам доста неясни неща, за които мисля, че ще намеря отговор във ръководствата.Има едно ръководство качено на сайта, което е в .tif формат. Някой може ли да ми каже с какво се отваря, защото след опити за отваряне с какви ли не програми резултатът е един и същ - дава грешка, и казва, че файлът е повреден. Ако някой има здрава версия на файловете или може да ми помогне с ръководство за пунто ще съм ви много благодарен. Аз прерових нета и нищо не изкочи.Благодаря предварително!П.П Съжалявам ако не съм уцелил правилното място за темата, но тук ми се стори най-подходящо.
    Fiat Punto '98 1.1 6Speed.
    Fiat Stilo '02 1.6 16V

    #2
    Нещо бъркаш.В download секцията на сайта са конвертирани от колегата Pecho и са jpg.Eто от тук си ги свали.Остава да уточниш и за какво Пунто иде реч, щото това за което ти пиша касае МК2! http://www.fiat-bg.org/Downloads/Books/Punto_Rus/
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Съжалявам, не съм уточнил. Пунтото е 98год. от стария модел(още не съм запознат как се води но май е 176 ) А относно ръководството, говорех за английското такова ето тук: http://www.fiat-bg.org/Downloads/Books/Punto/
      Fiat Punto '98 1.1 6Speed.
      Fiat Stilo '02 1.6 16V

      Коментар


        #4
        Използвай Аутодата или Епер ето и линк към последното:http://91.92.0.122:7080/navi?COUNTRY...=3&WINDOW_ID=1
        Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
        ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

        Коментар


          #5
          Re: Въпрос относно ръководство за Пунто.

          SypheRrr написа:
          ... Някой може ли да ми каже с какво се отваря, защото след опити за отваряне с какви ли не програми резултатът е един и същ - дава грешка, и казва, че файлът е повреден...
          С обикновен viewer няма да стане. Трябва ти програма, който поддържа многостранични TIFF-ове.Ако имаш скенер, обикновено с него върви някакъв софтуер за OCR (например FineReader) - инсталирай го. Също, ако имаш Microsoft Office 2003, той включва Microsoft Office Document Imaging - също поддържа тези tiff-ове.Другият вариант е да потърсиш такава програмка из Интернет (напиши например в Google multipage tiff viewer и... приятно ровене :D ). Ето едина безплатна програмка (не съм я пробвал!): http://www.softpedia.com/get/Multime...f-Viewer.shtml (обърни внимание, че иска да имаш инсталиран .NET Framework).
          ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #6
            Pecho,Пробвах с какви ли не едитори и програми, а тоя пуст файнриидър си бил през цялото време тук, ма кой да се сети да го ползва! Той реши проблема! Благодаря ти много, приятелю, нямам думи просто! :D
            Fiat Punto '98 1.1 6Speed.
            Fiat Stilo '02 1.6 16V

            Коментар


              #7
              ръководство

              имам за PUNTO почти цялото на принтер/ на руски за М2 и английски М1 и чешки-мистериятаМ1 /но то ги има и във Форума какво по точно те интересува
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #8
                Току що тествах - файловете се отварят с "Microsoft Office Document Imaging" който е част от Microsoft Office
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9
                  SypheRrr - Затова е форумът! Радвам се, че съм помогнал. :D
                  ilkor написа:
                  Току що тествах - файловете се отварят с "Microsoft Office Document Imaging" който е част от Microsoft Office
                  Ти май ми нямаш вяра?... Yellow_Flash_Colorz_PDT_14
                  ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар


                    #10
                    Оказвам ти най висшата форма на доверие :D

                    Коментар


                      #11
                      Като сте почнали тая темаа... тва ръководство за Пунто 2ка нещо не ме кефина руски е и качеството е под всякаква критика не се чете!! ако някой знае друго моля да сподели ръководство репеар менюал или нещо такова... всичко върши работа.... мерси предварително!
                      Punto 2002 - смачкано

                      Коментар


                        #12
                        najiny написа:
                        Като сте почнали тая темаа... тва ръководство за Пунто 2ка нещо не ме кефина руски е и качеството е под всякаква критика не се чете!! ако някой знае друго моля да сподели ръководство репеар менюал или нещо такова... всичко върши работа.... мерси предварително!
                        Чете се, е качеството не е супер , но имаш алтернатива да си купиш срещу 50 ЕВРО такова от Вантотрейд и Ауто Италия... такова сме намерили, такова сме качили, даже и на английски както вече ти писах.Ако искаш, опитай да намериш нещо по-четящо се, и по-разбиращо се.... ние ще сме ти благодарни.Не бъркаш ли нещо... както се изразяваш "репеар менюел" с " инструкшън менюел".Едното е ръководство за ремонти и възстановяване, другото е инструкция по експлоатация... стандартната книжка в колата! Кое търсиш последно?Ако намериш "репеар менюел" аз съм готов да платя, а ти?
                        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                        Коментар


                          #13
                          50 eвро тука изпсувах като видях кво си написал ! трябва ми книжката за ремонт и възтановяване не за експоатация то малко като поцъкаш тук там и разбираш всичко на колицата да не е самолет ? :D а за тва да си я купим... 50 евро ... ако се съберем повече хора съм навит да я вземем примерно да вкараме по 20 кинта па другите от форума ще намажат щото нал знаеш! веднага сканираме и така... не че го правя на въпрос ама 50 евро си е цифра ... иначе... да ти кажа нямам желание да блъскам наляво и надясно по колата без да зная как се отремонтирва даден проблем... щото ... нова си ми е нямам желание да я чупя ! а и нямам желание да пълня джобовете на мотьора като мога да си го направя сам КАЧЕСТВЕНО и с любов! :D ее днес разглабях нещо отзад зад шофьорското място че нещо тракаше. .. и счупих една пласмаса и са ме е мн мн мн мн яд!
                          Punto 2002 - смачкано

                          Коментар


                            #14
                            е аз са като се замисля тия пичаги по сервизите на фиат ... нямат ли такива книжки... се пак по тия коли има яко електроника трябват им схеми тва онова... не моем ли да навием някой за 20 - 30 лв да ни даде книжката да я снимаме на копир и после сканираме и да пуснем в нета... ?? следващия път като ходя на сервиз ще ги почерпя и така... оферта си е ако я имат... ама на дали ще дадат щото те намазват от това че ния я нямаме така чеее... ама от опити глава не боли въпроса е че са не съм за сервиз въобщее... :D:D
                            Punto 2002 - смачкано

                            Коментар


                              #15
                              najiny написа:
                              50 eвро тука изпсувах като видях кво си написал ! трябва ми книжката за ремонт и възтановяване не за експоатация то малко като поцъкаш тук там и разбираш всичко на колицата да не е самолет ? :D а за тва да си я купим... 50 евро ... ако се съберем повече хора съм навит да я вземем примерно да вкараме по 20 кинта па другите от форума ще намажат щото нал знаеш! веднага сканираме и така... не че го правя на въпрос ама 50 евро си е цифра ... иначе... да ти кажа нямам желание да блъскам наляво и надясно по колата без да зная как се отремонтирва даден проблем... щото ... нова си ми е нямам желание да я чупя ! а и нямам желание да пълня джобовете на мотьора като мога да си го направя сам КАЧЕСТВЕНО и с любов! :D ее днес разглабях нещо отзад зад шофьорското място че нещо тракаше. .. и счупих една пласмаса и са ме е мн мн мн мн яд!
                              Добре бре човеко, ще ти дам такова CD с търсената от теб информация , но то ще ти скъса нервите... ок имаш го... CD с ремонтните процедури за Пунто - II.Дай телефон на лични да се разберем. Безплатно е, така, че не се притеснявай.Просто е много голямо, цяло CD да си го търлявим из форума!
                              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                              Коментар

                              Working...
                              X