Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Плафон в купето на Пунто 1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Плафон в купето на Пунто 1

    Колеги, имам следния проблем. Т.е. не знам дали е проблем или си е така. Става дума за следното. Значи като отворя вратата и плафона светка (нищо чудно ) Като затворя гасне ( и в това). Обаче има ли положение при което на отворена врата плафона да не свети. Имам случай който ми се налага вратата да стои по 20-30 мин и плафона така се нагрява от крушката, че имам чувство че ще започне да капе пластмаса. Като го оставя на включено положение при затворена врата, и отворя вратата пак свети !?

    #2
    При мен има три позиции - винаги изключено (ключето в крайно ляво положение), винаги включено (в крайно дясно положение), включено само при отворена врата (средно положение). При теб има ли такива позиции ключето?
    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

    Коментар


      #3
      Абе то ги има тези 3 позиций, но явно ми е прецакано ключето. Защото както казваш при крайно ляво положение на теб ти е винаги изключено, а на мен ми е пак включено и при затворена врата и при отворена врата. На средно положение светва само като се отвори вратата, а на крайно дясно е същото. Свети и като се отвори вратата и като е затворена.

      Коментар


        #4
        Абсолютно същия проблем имам и аз! На мен не ми се налага да държа дълго вратата отворена, но ми трябва от време ма време да не свети лампата и тогава се дразня.Не съм го свалял за до видя какво е вътре.
        Fiat Punto 1.7 TD

        Коментар


          #5
          Мани че дразни ма пипал ли си я след това да видиш как се е нагряла. Ако някой знае как се сваля да каже, защото не искам да я напъвам, да каже. Като знам колко са крехки пластмасите, хич не ща да я напиням.

          Коментар


            #6
            The_Wicker_Man написа:
            Мани че дразни ма пипал ли си я след това да видиш как се е нагряла. Ако някой знае как се сваля да каже, защото не искам да я напъвам, да каже. Като знам колко са крехки пластмасите, хич не ща да я напиням.
            Махаш четирите тапи/белите стрелки/,отвиваш болтовете,цялото пада надолу, имаш достъп до ключетата...втората снимка-за смяна на лампи-натиска се зъбчето А, вади се капачето -лампите В и С се виждат...
            Прикачени файлове
            Ex. Grande Punto Driver

            Коментар


              #7
              Все се чудя от къде ги вадите тия чудновати картинки

              Коментар


                #8
                Тая мойта лампа май не е тоя модел. Явно ще се напиня

                Коментар

                Working...
                X