Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Радиаторче парно за Браво?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Радиаторче парно за Браво?

    Kolko pari struva i kude e nai evtino da se kupi.Izviniavam se za kirtilicata.Колко пари струва и, къде е най-евтино да се купи? Колега... по-скоро трябва да се извиниш за липсата на кирилица! Моля използвай я! Vladim

    #2
    Свържи се с hit-ko от форума на ЛС.Той има всичко за фиат на добри цени.

    Коментар


      #3
      А що се отнася до питането ти... Изписани са много теми по този въпрос, използвай "търсене"
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Използвах търсенето,но никъде не намерих каква му е цената,иначе имаше даже снимков матерял как сменя.Ако има някой запознат просто да ме ориентира горе долу в цената.

        Коментар


          #5
          rumenmitrev написа:
          Използвах търсенето,но никъде не намерих каква му е цената,иначе имаше даже снимков матерял как сменя.Ако има някой запознат просто да ме ориентира горе долу в цената.
          Между 56 и 80лв. да кажем.
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            35-50

            Коментар


              #7
              Добре много ви благодаря,но кажете ми от къдер да отида да си го купя,защото колата вече е доста зле,а зимно време и е много неприатно.

              Коментар


                #8
                Какво е бравото с кой мотор и както ти написаха колегите от 56 до 80 лв. от hit-ko.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  sasco написа:
                  35-50
                  Това ще е някаква невероятна пръчка за тези пари!
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    Цял раздел с адреси и телефони на магазини имаме: http://www.fiat-bg.org/forum/viewforum.php?f=8
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      Мерси много мио помогнахте.Бравото е 1.6 то е на една приателка,а попринцип има ли разлика в радиаторчетата,защото моето е 1.9jtd да си знам ако се наложи.

                      Коментар


                        #12
                        Разлика няма, цената беше 73 лв. в маг. на Стамболийски, а в раздела за често срещани проблеми съм сложил снимков материал как се сменя. Успех!
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                        http://forum.fiat-bg.org

                        Коментар


                          #13
                          Vladim написа:
                          sasco написа:
                          35-50
                          Това ще е някаква невероятна пръчка за тези пари!
                          ....такава "пръчка" hit-ko ми предложи лятото,но се разминах само с NIGRIN!

                          Коментар


                            #14
                            sasco написа:
                            ....такава "пръчка" hit-ko ми предложи лятото,но се разминах само с NIGRIN!
                            Странно е да струва на половината на цената на, която ни го продава магазин славещ се с ниски цени, не мислиш ли?
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар


                              #15
                              Vladim написа:
                              sasco написа:
                              ....такава "пръчка" hit-ko ми предложи лятото,но се разминах само с NIGRIN!
                              Странно е да струва на половината на цената на, която ни го продава магазин славещ се с ниски цени, не мислиш ли?
                              Нещо не ми стана ясно за какви " пръчки " говорите и какво е моето място в случая?По принцип, когато се сравняват цени на стоки се гледа и техния производител!На нашия пазар, основно се предлагат марките AVA, AIMRAD i FRIGAIR В сайта, съвсем ясно, точно и коректно са посочени четири марки радиатори, с възможност за личен избор - иначе в голяма част от магазините поддържат една марка и всеки казва: това е най-доброто! Имам налични на три от фирмите, с посочени цени: Aimrad - 56.50, Frigair -76 и 79 е на чешка фирма която основно произвежда за Skoda! На всички давам гаранция от една година, като чешкото е с 3 години гаранция!!! Сравнете сами: фирмите на които ви предлагат и техните цени, като цените за потребители на форумите , са съвсем различни от изнесените в сайта! От това по-коректно и отговорно - здраве му кажи!

                              Коментар

                              Working...
                              X