Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Реотани на задното стъкло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Реотани на задното стъкло

    Колеги на Tipo-то реотаните на задното стъкло не работят, натискам копчето и нищо не светва на тъблото и те съответно не работят,от какво може да е това?Може ли да се оправят или .......................
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    Така както си го казал може да са много неща:1.Неработещ бутон за включването на реотаните.2.Изгорял предпазител.3.Прекъснат кабел към тях или към бутона.4.Прекъсване на реотаните,на самото стъкло,още в началото им.Не е необходимо да ти свети нещо на таблото,че са включени реотаните.При мен свети само на самият бутон за включването им.Всичко това може да се поправи,стига да се открие от какво е.Успех.

    Коментар


      #3
      След всичко изброено от колегата добавям и развалено реле, или връзките към него! Не съм убеден 100% дали при Типо има реле за реотаните... при Брава/Браво със сигурност има!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Vladim написа:
        След всичко изброено от колегата добавям и развалено реле, или връзките към него! Не съм убеден 100% дали при Типо има реле за реотаните... при Брава/Браво със сигурност има!
        Би трябвало да има реле,предполагам че товара не е малък и за да не минава през бутона,сигурно има реле.

        Коментар


          #5
          Ако нито един реотан не работи, едва ли причината е прекъснат реотан. Разбирам да се прекъсне 1 реотан, но щом не работят всички, не е от това. А иначе с прекъснат реотан имам опит, лош опит Оправия няма, пробвал съм с някакви специални лепила и др. подобни, тц...
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            snake написа:
            Ако нито един реотан не работи, едва ли причината е прекъснат реотан. Разбирам да се прекъсне 1 реотан, но щом не работят всички, не е от това. А иначе с прекъснат реотан имам опит, лош опит Оправия няма, пробвал съм с някакви специални лепила и др. подобни, тц...
            Искам да кажа,да са се прекъснали реотаните още в самото им начало,там където става захранването на всичките реотани.

            Коментар


              #7
              както каза колегата, виж релето и бушона, тези са най-уюзвимите места. аз дори на майстор ходих, който не намери нищо, докато колеги от форума ме светнаха къде се намира @#@#$%^ реле, та да го поправя лично.
              Bravo SX TD100, 1997

              Коментар


                #8
                А на прекъснат реотан какво му е лечението?Пробвах с лепило на сребърна основа-никакъв ефект.Рових из форума,но не намерих нищо.
                Octavia RS
                Evo 10-служебната играчка.

                Коментар


                  #9
                  виж тази тема... проблема може да ти е подобен на моя http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=12389
                  Fiat Brava 1.6 16V '98

                  Коментар

                  Working...
                  X