Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не влиза втора

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не влиза втора

    Дайте съвет. 2-ра влиза с адски мъки, някой път даже изобщо неще. Няма значение дали от 1-ва или от 3-та.

    #2
    Огледай тампоните на двигателя - случва се от тях да има такива проблеми.Ако не са те - синхронизатор.И то ако е само на 2-ра със сигурност е синхронизатор.Успех!
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    Коментар


      #3
      Re: Не влиза 2ра

      Mindzu написа:
      Дайте съвет. 2ра влиза с адски мъки, някой път даже изобщо неще. Няма значение дали от 1ва или от 3та.
      Ти си с Опел нали.Там на скоростната кутия кадето ти идват щангите от скоростният лост,има една щангичка с ябълковидни съединения в двата края,те се разбиват и започва да прави този проблем.Такъв проблем имаше Астрата на брат ми(вероятно още го има,незнам не съм я карал скоро)В един сервиз ми казаха,че е от това и че тази щанга се сменя цялата и е скъпа.Провери дали не е от това,а после ще мислим дали може и как да се оправи.

      Коментар


        #4
        Е това с Опел-а съм го пропуснал....
        Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

        Коментар


          #5
          Oпел или не все пак тампоните са доста вероятен проблем, наравно със щангите за включване на скороститеслед това идват лошите моменти със синхронизаторите и изобщо проблем вътре в скоростната кутия, което няма да е евтино разрешение.засега провери първите две неща после както каза peho ще мислим
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #6
            Освен че ще мислим после,сега мога да дам още малко информация с проблема който имаше(вече го няма,днес го питах) брат ми.Един майстор тук го е оправил този проблем,обаче как точно,това незнаем.Сигурно има начин за регулиране на щангите и е възможно от там да може да се оправя.Та както казаха и другите виж първо щанги и тампони.Успех.

            Коментар


              #7
              Мерси! Ще проверим как са нещата и после ще кажа!

              Коментар

              Working...
              X