Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за фаровете на Fiat Coupe

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за фаровете на Fiat Coupe

    Потърсих във форума, ако има подобни теми, но има само за Браво и т.н.Фаровете ми светят слабо Знам, че е позната история, но имам други въпроси.Въпросите:1. Днес свалих крушките и видях, че са H1. Много са малки! Има-няма 2-3 см са. Има ли H1, които да са + 50% light или Blue Vision?2. Машинката за нагласяне на фаровете не работи както трябва. Като ги сменя на друга степен, започва към 10 сек. да играе - ту на горе, ту на долу... и пак не ги наглася както трябва. От едната страна фара е малко по-надолу в сравнение с другата страна. Как да ги оправя?3. Фаровете с лупи ли са? Може ли да се се замърсили или опушили от вътре и за това да светят слабо?Това е за сега. Благодаря предварително
    Coupe 1.8 16V

    #2
    Re: Въпрос за фаровете на Fiat Coupe

    RAADOO написа:
    Потърсих във форума, ако има подобни теми, но има само за Браво и т.н.Фаровете ми светят слабо Знам, че е позната история, но имам други въпроси.Въпросите:1. Днес свалих крушките и видях, че са H1. Много са малки! Има-няма 2-3 см са. Има ли H1, които да са + 50% light или Blue Vision?2. Машинката за нагласяне на фаровете не работи както трябва. Като ги сменя на друга степен, започва към 10 сек. да играе - ту на горе, ту на долу... и пак не ги наглася както трябва. От едната страна фара е малко по-надолу в сравнение с другата страна. Как да ги оправя?3. Фаровете с лупи ли са? Може ли да се се замърсили или опушили от вътре и за това да светят слабо?Това е за сега. Благодаря предварително
    Тя, силата на светене не зависи от големината на балона, а Н1 има +50 на ОСРАМ и ФИЛИПСДруг е въпроса дали са правилно регулирани и дали светлината не е жълтеникава?Ако стъклата не са поликарбонови, се напукват /матират/ и това води до разсейване на светлината.

    Коментар


      #3
      Re: Въпрос за фаровете на Fiat Coupe

      hit-ko написа:
      RAADOO написа:
      Потърсих във форума, ако има подобни теми, но има само за Браво и т.н.Фаровете ми светят слабо Знам, че е позната история, но имам други въпроси.Въпросите:1. Днес свалих крушките и видях, че са H1. Много са малки! Има-няма 2-3 см са. Има ли H1, които да са + 50% light или Blue Vision?2. Машинката за нагласяне на фаровете не работи както трябва. Като ги сменя на друга степен, започва към 10 сек. да играе - ту на горе, ту на долу... и пак не ги наглася както трябва. От едната страна фара е малко по-надолу в сравнение с другата страна. Как да ги оправя?3. Фаровете с лупи ли са? Може ли да се се замърсили или опушили от вътре и за това да светят слабо?Това е за сега. Благодаря предварително
      Тя, силата на светене не зависи от големината на балона, а Н1 има +50 на ОСРАМ и ФИЛИПСДруг е въпроса дали са правилно регулирани и дали светлината не е жълтеникава?Ако стъклата не са поликарбонови, се напукват /матират/ и това води до разсейване на светлината.
      Крушките ми са на някаква немска фирма, дето не съм я чувал. Дали е жълтеникава - светлината е нормална... като за без Блу Вижън и т.н. Абе май си жълтенее.Стъклата на кое трябва да са поликарбон? На стъклото пред крушката или на самия фар. На фара, не е стъкло, а някакъв друг материал. Може и поликарбон да е.Все още чакам от някой отговор на въпросите:2. Машинката за нагласяне на фаровете не работи както трябва. Като ги сменя на друга степен, започва към 10 сек. да играе - ту на горе, ту на долу... и пак не ги наглася както трябва. От едната страна фара е малко по-надолу в сравнение с другата страна. Как да ги оправя?3. Фаровете с лупи ли са? Може ли да се се замърсили или опушили от вътре и за това да светят слабо?
      Coupe 1.8 16V

      Коментар


        #4
        ???
        Coupe 1.8 16V

        Коментар


          #5
          Айде де, никой ли не знае как да си оправя фаровете?
          Coupe 1.8 16V

          Коментар


            #6
            Това с опушването или запрашаване е напълно възможно. Може с черка за боички почистиш отвътре.Май твоите фарове са с лупи. Сложи си Осрам Силвърстар + 50% (има ги във всяка бензиностанция Шел) и отиди на сервиз да ти регулират фаровете. След това не пипай машинките. Моята едната също е развалена и един път като ги настроят в сервиза повече не се пипат. Номерът е обаче да ти ги настроят правилно и кадърно.Иначе ако са ти потъмнели стъклата(то май не беше стъкло това твоето) не знам как ще се оправи освен със нови фарове.

            Коментар

            Working...
            X