Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бензиномер Браво 1.2 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бензиномер Браво 1.2 16V

    Нали съм с нова кола, и забелязвам някои странности . При стрелка на бензиномера показваща точно средата, колата побра 37 литра?!?!?!? Днес при стрелка една идея под 1/4 (лампата не свети) подбра 44.5 литра?Някой има ли наблюдения върху точността на тази стелка? Колко литра ми остават при светване на лампа, и при влизане на стрелката в червеното? Резервоара на Бравото не е ли 50 литра?
    Пари от Интернет
    Всичко за колата
    Modsbg.com

    #2
    Явно имаш проблеми с измерателната система в резервоара....
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Резервоарът събира 63 литра, а лампата за резерва светва на 7 литра.
      FIAT Marea 1.8 16V ELX

      Коментар


        #4
        Hm, ако е 63 литра всичко е супер, но на мен защо ми се върти 50 литра...Дано да си прав , да не ме изненада някъде.
        Пари от Интернет
        Всичко за колата
        Modsbg.com

        Коментар


          #5
          BatGoro написа:
          Hm, ако е 63 литра всичко е супер, но на мен защо ми се върти 50 литра...Дано да си прав , да не ме изненада някъде.
          50 !

          Коментар


            #6
            Re: Бензиномер Браво 1.2 16V

            BatGoro написа:
            ... Днес при стрелка една идея под 1/4 (лампата не свети) подбра 44.5 литра?...
            При това положение не виждам, как може всичко да е супер! Ще излезе, че резервоарът ти е 200 литра! :D
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Нали не я зареждаш на наклон
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                Re: Бензиномер Браво 1.2 16V

                Vladim написа:
                BatGoro написа:
                ... Днес при стрелка една идея под 1/4 (лампата не свети) побра 44.5 литра?...
                При това положение не виждам, как може всичко да е супер! Ще излезе, че резервоарът ти е 200 литра! :D
                Нещо бъркаш, точно си е супер. Една идея под 1/4 - значи, че има останали около 15 литра + налятите 44.5 прави близо 60 - всичко си е наред. Не зареждам на наклон. Обаче ако е 50 литра нямам никакво обяснение .
                Пари от Интернет
                Всичко за колата
                Modsbg.com

                Коментар


                  #9
                  Ако резервоара ти е 50л тогава 1/4 = 12.5, малко под 1/4 - сложи ги 9-10л + 44л = 54л. За 4-5л разлика не мисля, че има какво да се притесняваш.
                  Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                  Коментар


                    #10
                    spark написа:
                    Ако резервоара ти е 50л тогава 1/4 = 12.5, малко под 1/4 - сложи ги 9-10л + 44л = 54л. За 4-5л разлика не мисля, че има какво да се притесняваш.
                    Нормално е да бъде 53 - 54 л. Резервоара е 50 л. + тръбата от гърловината до резервоара около 3 - 4 л.
                    Настоящата - Ford Focus ST
                    Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                    Франкенщайн - R.I.P.
                    Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                    Коментар

                    Working...
                    X