Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с парното на темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с парното на темпра

    здравейте колеги значи проблема ми е следния бутоните с които се насочва къде да духа струята не задействат моторчето което служи за целта иначе другите бутони на управляващия панел си работят коректно колата ми е темпра с климатроник т.е със електроното управление на парнотоПС от доста време не работеха коректно тези бутони в смисъл натискам струята да е в краката а то започва да духа на стъклото и т.н но в момента отказаха напълно и предното стъкло ми е постоянно запотено въпроса ми е ремонтира ли се това чудо как или замяна с такова втора употреба
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    #2
    сам си отговарям проблема е във връзките към моторчето и вече е отстранен почти т.е работи си като преди малко некоректно но все пак работи и суши всички стъкла перфектно
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Като натискаш копчетата чува ли се бръмченето на моторчето и прищракване на клапата в края. Ако не се чува бръмчене на моторчето значи не работи - липса на ток или е изгоряло, ако бръмчи, но не се чува клапата е възможно тя да е заяла или лостовата система, която я задвижва да е заминала.
      Tempra 1.8 i.e. SX SW 1995 г.
      двигател 836А5.000 MPI-WEBER- MARELLI IAW 8F

      Коментар


        #4
        Petko написа:
        Като натискаш копчетата чува ли се бръмченето на моторчето и прищракване на клапата в края. Ако не се чува бръмчене на моторчето значи не работи - липса на ток или е изгоряло, ако бръмчи, но не се чува клапата е възможно тя да е заяла или лостовата система, която я задвижва да е заминала.
        вече работи когато пуснах темата не работеше ,но сега като натисна да духа към стъклото духа към краката или пък и към стъклото и краката едновременно то така си беше от преди още ,ама на мен ми се иска да го оправя лошото е че не знам какПС моторчето върти но не застопорява клапата в положението което съм и задал ами където то си иска е това ми е проблема сега
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          ПС моторчето върти но не застопорява клапата в положението което съм и задал ами където то си иска е това ми е проблема сега[/quote]по този сложен проблем няма ли някой запознат за да се изкаже :D
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар

          Working...
          X