Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Телефон на колега - Емо, караше черна панда-тарга

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за Телефон на колега - Емо, караше черна панда-тарга

    трябва ми много спешно телефона му-преди 2 години когато идвах на срещите на еко-то на българия идваше и той-нисичък набит мисля да му купувам старата панда но лошото е че не от него ами от някакво момче....та да ми каже какво има да и се прави-все пак той си бачка в сервиз-до този на сузуки в красна поляна до омв-то и си разбира-та да не се набутам утре като я взимам ps:съжалявам че пускам темата на няколко места, но се надявам някой да му го знае ...и да го види
    FIAT PUNTO 1.7TD & MAZDA 323F & LANCIA PRISMA 1.6I.E. & OPEL ASKONA

    #2
    borchev написа:
    трябва ми много спешно телефона му-преди 2 години когато идвах на срещите на еко-то на българия идваше и той-нисичък набит мисля да му купувам старата панда но лошото е че не от него ами от някакво момче....та да ми каже какво има да и се прави-все пак той си бачка в сервиз-до този на сузуки в красна поляна до омв-то и си разбира-та да не се набутам утре като я взимам
    Виж тук.
    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

    Търси се..

    Коментар


      #3
      благодаря...за съжаление не отговаря на нито един от телефоните...аз проверих дори и в сервиза но оттам ми казаха че отдавна не работи там реве ми се
      FIAT PUNTO 1.7TD & MAZDA 323F & LANCIA PRISMA 1.6I.E. & OPEL ASKONA

      Коментар


        #4
        borchev написа:
        благодаря...за съжаление не отговаря на нито един от телефоните...аз проверих дори и в сервиза но оттам ми казаха че отдавна не работи там реве ми се
        Тогава пиши на Л.С. или ICQ на "Svetlion" той му е приятел и може да ти помогне, като му намери телефона или да ви свърже по някакъв друг начин.
        Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
        Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
        Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
        Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

        Търси се..

        Коментар


          #5
          златен си!!!! много ти благодаря
          FIAT PUNTO 1.7TD & MAZDA 323F & LANCIA PRISMA 1.6I.E. & OPEL ASKONA

          Коментар

          Working...
          X