Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колко харчи пунто в действителност

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колко харчи пунто в действителност

    здравейте, какъв е градският разход на 1.7 тд автомобил при спокойно, нормално каране? има няколко човека които на този въпрос не отговарят еднозначно и резултатите варират от 4.5-9.5 литра при спокойно шофиране. възможно ли е това? благодарен ще съм на всички споделили мнението си. поздрави!

    #2
    Re: колко харчи пунто в действителност

    pow написа:
    здравейте, какъв е градският (за софия) разход на 1.7 тд автомобил при спокойно, нормално каране? има няколко човека които на този въпрос не отговарят еднозначно и резултатите варират от 4.5-9.5 литра при спокойно шофиране. възможно ли е това? благодарен ще съм на всички споделили мнението си. поздрави!
    Доста широк диапазон!!!Аз карам Брава 1.9d атмосферен дизел,но нямам чак такива вариации.Твърдо градско си харчи около 6.2.Извънградско понякога повече,като я карам с 140-150.Но градско чак 9.5 нещо ми звучи невероятно.Е виж,ако му е пробит резервоара и нафтата тече от там,може и до 15 да стигне
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Re: колко харчи пунто в действителност

      Nino написа:
      pow написа:
      здравейте, какъв е градският (за софия) разход на 1.7 тд автомобил при спокойно, нормално каране? има няколко човека които на този въпрос не отговарят еднозначно и резултатите варират от 4.5-9.5 литра при спокойно шофиране. възможно ли е това? благодарен ще съм на всички споделили мнението си. поздрави!
      Доста широк диапазон!!!Аз карам Брава 1.9d атмосферен дизел,но нямам чак такива вариации.Твърдо градско си харчи около 6.2.Извънградско понякога повече,като я карам с 140-150.Но градско чак 9.5 нещо ми звучи невероятно.Е виж,ако му е пробит резервоара и нафтата тече от там,може и до 15 да стигне
      ами и аз предполагам нещо такава, но като им гледам техн. характеристики и тия като ме будалкат, щото искам дизел направо се омотах. благодаря ти за инфото.

      Коментар


        #4
        аз съм на 7,5 градско
        ФИАТ ТЕМПРА 1.9TD

        Коментар


          #5
          6 литра не трябва да надминаваш.Ако гори повече значи имаш нещо дефект. Или някоя дюза не работи добре или центровка на помпата не е както трябва огледай да няма спукано маркуче около дюзите по които се връща обратно излишната нафта.Само за сведение в момента карам и Сеат Толедо 1.9 турбо но повече от 5 л не гори.Сина ми го кара из София толкова години с този разход.Сега съм му дал Мерцедеса си 2.5 дизел но и с него стигам до 7л в града.Имам и Пунто 1.2 бензин и бях се уплашил от разхода му но след като му махнах катализатора разхода падна на 5л.Така че огледай за някаква причина за този висок разход.
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            #6
            10-x

            благодаря на всички които бяха така любезни да ме успокоят!

            Коментар

            Working...
            X