Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задната чистачка не работи... (нови снимки)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз па за да ми пръска по силно си запуших едната цицка. Иначе с 2 ми хвърля на половината на стъклото, а сега когато едната е запушена, другата ми хвърля по цялата дължина. Ведно тяколко минавания на чистачката го размазва докато намокри стъклото, но на следващити го чисти перфекциозно

    Коментар


      #17
      The_Wicker_Man написа:
      Аз па за да ми пръска по силно си запуших едната цицка. Иначе с 2 ми хвърля на половината на стъклото, а сега когато едната е запушена, другата ми хвърля по цялата дължина. Ведно тяколко минавания на чистачката го размазва докато намокри стъклото, но на следващити го чисти перфекциозно
      абе човече що ми спамиш темата??? пусни си тема отделно.....от 15 отговора половината са покрай теб а другите ме съветват да направя нещо което неможе да стане. и нито един не каза откаде да намеря ново.... мерси на всички.
      Fiat Brava 1.6 16V '98

      Коментар


        #18
        SSPURSS написа:
        абе човече що ми спамиш темата??? пусни си тема отделно.....от 15 отговора половината са покрай теб а другите ме съветват да направя нещо което неможе да стане. и нито един не каза откаде да намеря ново.... мерси на всички.
        Колега, по-спокойно, моля! Кое не може да стане не мога да разбера? Ако си поне малко кадърен и умееш да работиш с поялник, твоят проблем се отстранява за не повече от половин час! Ако не можеш да го поправиш търси втора употреба (трудна работа) или си купи ново! За справки - има цял раздел за магазини!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #19
          Vladim написа:
          SSPURSS написа:
          абе човече що ми спамиш темата??? пусни си тема отделно.....от 15 отговора половината са покрай теб а другите ме съветват да направя нещо което неможе да стане. и нито един не каза откаде да намеря ново.... мерси на всички.
          Колега, по-спокойно, моля! Кое не може да стане не мога да разбера? Ако си поне малко кадърен и умееш да работиш с поялник, твоят проблем се отстранява за не повече от половин час! Ако не можеш да го поправиш търси втора употреба (трудна работа) или си купи ново! За справки - има цял раздел за магазини!
          ...ха. аз съм спокоен....просто си казах мнението...когато имаш проблем, отварям темата си и гледам че са ми писали в нея доста хора и си мислиш "а така, сега някой ще ми помогне..." и после виждаш че се пише в твоята темат за съвсем други неща....и е някак се дразнещо....не съм целял обида към човека. а иначе поялник съм пипал и не са ми рацете в г..а :D ...но това няма да стане с поялник повярвай ми....ще послушам съвета ти и ще прегледам магазините....жив и здрав.
          Fiat Brava 1.6 16V '98

          Коментар


            #20
            SSPURSS написа:
            ...ха. аз съм спокоен....просто си казах мнението...когато имаш проблем, отварям темата си и гледам че са ми писали в нея доста хора и си мислиш "а така, сега някой ще ми помогне..." и после виждаш че се пише в твоята темат за съвсем други неща....и е някак се дразнещо....не съм целял обида към човека. а иначе поялник съм пипал и не са ми рацете в г..а :D ...но това няма да стане с поялник повярвай ми....ще послушам съвета ти и ще прегледам магазините....жив и здрав.
            Аз пък ти казвам, че лесно става с подръчни средства, не го казвам, колкото да философствам! правил съм цял такъв контактор на кола, която нямаше фабрично задна чистачка, но и намерихме нов капак с такава. Направих контактора от медни пластини и пластмасови шайби за изолация. Стана чудно-ако искаш вярвай. А при теб може да се оправи лесно, както казах. Успех!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #21
              днес ми остана време да отворя контактора ....вижте снимките...изолирах оголената жица но самата пластинка е влязла под пластмасата (снимката на първа страница) и неможах да я наглася като хората но я изкривих колкото можах за да има допир с контактора на капака....обшто взето съм го позачистил и монтирал в състоянието в което го виждате....въпроса ми е ако работи (чистачката работи но за реотаните не съм сигурен) може ли да ми донесе нова беля по нататък....да изгори нещо по сериозно ???
              Прикачени файлове
              Fiat Brava 1.6 16V '98

              Коментар


                #22
                ако е зачистено отвътре самите обувчици няма проблеми
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар

                Working...
                X