Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

След дъждовете колата ми протече

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    След дъждовете колата ми протече

    Здравейте .
    Имам проблем в който не успях да се справя сам. След дъждовете колата ми протече , не знам от къде влиза но тече зад километража и капе върху педалите и олива по кабелите зад ел. таблото . От пред под чистачките е изчистено и не видях от къде може да влезе вода , също мислих и за антената да не тече от там и да олива по кабела и да отива в краката над педалите , но не и от там . И сега вече зациклих от къде може да е ? Но много се пълни с вода близо 1 см на вечер тея дни направо локва става долу . Колата е марея 1.6 99г. седан .
    Някой колега ако се сблъсквал с подобен проблем да пише .
    Благодаря предварително .

    #2
    утайниците под чистачките провери ги отново. има три утайника като осъбенно внимйния обърнеш на две страни до калниците. там има неопренови прегради свали ги и внимателно провери. Най вероятно се получава през кабелния канал за основния сноп кабели.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      На Типото го имах тоя проблем. Оказа се че тече от предното стъкло, оправи се с подмазване с черен силикон отстрани, откъм гредичката и отдолу към шофьорската част. При мен капеше върху бушоните и голяма веселба беше.
      Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

      Коментар


        #4
        S_BANKOV написа: Преглед на мнението
        утайниците под чистачките провери ги отново. има три утайника като осъбенно внимйния обърнеш на две страни до калниците. там има неопренови прегради свали ги и внимателно провери. Най вероятно се получава през кабелния канал за основния сноп кабели.
        Точно зад бомбетата има по един отвор ф8 ако не се лъжа и сто процента са задръстени!
        koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

        Коментар


          #5
          Константинов написа: Преглед на мнението
          Точно зад бомбетата има по един отвор ф8 ако не се лъжа и сто процента са задръстени!
          Това го проверих изтича се в под калника. Мерси все пак.

          Коментар


            #6
            На Типото го имах тоя проблем. Оказа се че тече от предното стъкло, оправи се с подмазване с черен силикон отстрани, откъм гредичката и отдолу към шофьорската част. При мен капеше върху бушоните и голяма веселба беше.
            И това го тествах с леката и не текна което е странно? А на дъжда пак се наводних.

            Коментар


              #7
              S_BANKOV написа: Преглед на мнението
              утайниците под чистачките провери ги отново. има три утайника като осъбенно внимйния обърнеш на две страни до калниците. там има неопренови прегради свали ги и внимателно провери. Най вероятно се получава през кабелния канал за основния сноп кабели.
              Тези съм ги изтървал , къде по точно се намират. Средния ми е чист. Мерси за помоща.

              Коментар


                #8
                Константинов ти ги е казал.
                Все пак бръкни с нещо през утайниците в долната си част са приплеснати и може от там на идва проблема.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #9
                  Други предложения да имате колеги. Не е и от това написаното до тук. Само изтървах да кажа, че преди теча духах всичко с пистолет за компресор всичко под кората на цистачките.
                  Мерси предварително.

                  Коментар


                    #10
                    Други предложения да имате колеги. Не е и от това написаното до тук. Само изтървах да кажа, че преди теча духах всичко с пистолет за компресор всичко под кората на цистачките.
                    Мерси предварително.
                    Да не заврял някакви шумки и боклучи с тоя пищол и да си запушил утайнци пътищата и така... Класическия случай е с шумки... Бричката го подчертаваха този факт с шумките многократно...

                    Коментар

                    Working...
                    X