Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за съвместимост на седалки Браво/Мареа/Алфа 145/146

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за съвместимост на седалки Браво/Мареа/Алфа 145/146

    здравейте как сте форум, пиша ви с въпрос за фиат мареа и за съвместимосттта на седалките пасват ли тези от браво, брава и мареа взаимно заменяеми ли са, а тези от алфа 145-146 също ли ще пастнат, моята седалка ми се счупи а облегалката стои на една страна ще кажеш съм газар
    fiat brava 1.4 12v 80 hp моно инжекция с газ на brc

    #2
    забравих да спомена и ланча би трябвало да има нещо общо между трите марки и седалките да са с еднакво захващане
    fiat brava 1.4 12v 80 hp моно инжекция с газ на brc

    Коментар


      #3
      предните пасват без преправяне но те съветвам да съблечаш твоята и да я оправиш със заварка и оправяне на изкравяването
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Подобен проблем на Пунто МК2, имам един приятел леко пълен и му давах да кара колата... Та седялката се беше отчекнала настрани от към гредата.
        Свалих я цялата, надигнах дунапрени и т.н. с много майки и роднини , там където е механизма за наместване напред/назад на облегалката беше изтървала точковата заварка, обаче си имаше фабрични дупки около заварката, та две малки болчета и гайки от двете страни и не е мръднала вече 3 години.

        Коментар


          #5
          S_BANKOV написа: Преглед на мнението
          предните пасват без преправяне но те съветвам да съблечаш твоята и да я оправиш със заварка и оправяне на изкравяването
          благодаря за съвета, преди време беше съветвал един колега пак от форума с моя проблем, но е счупена на две места рамката и е изкривена, не знам дали си струва труда (да съблека тапицерията да я разглобя без да скъсам дунапрена да я заваря и да си я сложа) отделно механизма за повдигане на горе нагоре и надолу и тои не работи, има от автоморгите хвърлят ги на боклука направо първо там ще проверя
          fiat brava 1.4 12v 80 hp моно инжекция с газ на brc

          Коментар


            #6
            todorakiggg написа: Преглед на мнението
            Подобен проблем на Пунто МК2, имам един приятел леко пълен и му давах да кара колата... Та седялката се беше отчекнала настрани от към гредата.
            Свалих я цялата, надигнах дунапрени и т.н. с много майки и роднини , там където е механизма за наместване напред/назад на облегалката беше изтървала точковата заварка, обаче си имаше фабрични дупки около заварката, та две малки болчета и гайки от двете страни и не е мръднала вече 3 години.
            да имах пунто може и да паснат, но дамаската е друга, а на мареата са с плюш много ми харесват от lancia kappa дали ще станат според вас почти същия цвят са
            fiat brava 1.4 12v 80 hp моно инжекция с газ на brc

            Коментар

            Working...
            X