Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фарове за Браво/а,Мареа с лупи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фарове за Браво/а,Мареа с лупи

    Колеги някой виждал ли е такива фарове( къде мога да ги видя) и ако да кажете хубави ли са? Колата ми е на ремонт ,майстора каза "поръчал съм новите фарове с лупи и чисто безрелефно стъкло трепач били.." А предните ми бяха Валео без лупи.
    BRAVA,когато НЕ гори

    #2
    здравей, тези фарове седят много готино на Браво, нормално се слагат само на Мареа и то на по луксозните версии (с повече екстри) последните години, на Браво/ Брава не са сериино с такива, и аз бих си сложил но не мога да намеря такива втора употреба ( и да не са супер скъпи все пак) на теб нови ли са поръчали ?
    FIAT Stilo 1.4 16V
    FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

    Коментар


      #3
      Re: Фарове за Браво/а,Мареа с лупи

      Bubis написа:
      Колеги някой виждал ли е такива фарове( къде мога да ги видя) и ако да кажете хубави ли са? Колата ми е на ремонт ,майстора каза "поръчал съм новите фарове с лупи и чисто безрелефно стъкло трепач били.." А предните ми бяха Валео без лупи.
      Мойте са точно такива. Много са хубави- лупите са страшни. Колата ти ще изглежда много по-добре с тях Ако искаш мога да ти дам снимки да ги видиш.
      FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

      Коментар


        #4
        Fiat Marea:
        FIAT Stilo 1.4 16V
        FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

        Коментар


          #5
          съжалявам че са няколко поста, не се оправям добре още с новата екстра с картинките ФИАТ Браво с такива фарове озветени вътре с цвета на купето:
          FIAT Stilo 1.4 16V
          FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

          Коментар


            #6
            Ами че те са супер :D Нови ще бъдат след катастрофата по застраховка.В с.Мартен има втора употреба.Николай се казва-телефони беше постнал ivo,много ми е бавен нета иначе бих ги изровил телефоните. :D
            BRAVA,когато НЕ гори

            Коментар

            Working...
            X