Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.2 16V - лампата на инжекциона

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo 1.2 16V - лампата на инжекциона

    Да се оплача, още нямам навъртяни 1000 км и ми светна лампата на инжекциона днес докато си карах . И после след 10тина паления все си свети. Иначе по нищо не се различава вървенето на колата и паленето (топла и студена). Има ли някакъв начин да се провери какъв код е грешката, или само в сервиз?Някакви идеи от какво може да е, при положение, че досега (за щастие) не се отразява на вървежа?
    Пари от Интернет
    Всичко за колата
    Modsbg.com

    #2
    Re: Bravo 1.2 16V - лампата на инжекциона

    BatGoro написа:
    Да се оплача, още нямам навъртяни 1000 км и ми светна лампата на инжекциона днес докато си карах . И после след 10тина паления все си свети. Иначе по нищо не се различава вървенето на колата и паленето (топла и студена). Има ли някакъв начин да се провери какъв код е грешката, или само в сервиз?Някакви идеи от какво може да е, при положение, че досега (за щастие) не се отразява на вървежа?
    много неща може да саобикновено с диагностика трябва да се разбере какъв е проблема
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Re: Bravo 1.2 16V - лампата на инжекциона

      BatGoro написа:
      Да се оплача, още нямам навъртяни 1000 км и ми светна лампата на инжекциона днес докато си карах . И после след 10тина паления все си свети. Иначе по нищо не се различава вървенето на колата и паленето (топла и студена). Има ли някакъв начин да се провери какъв код е грешката, или само в сервиз?Някакви идеи от какво може да е, при положение, че досега (за щастие) не се отразява на вървежа?
      Само в сервиз, на скенер / кодочетец / !

      Коментар


        #4
        За най-точна диагностика на проблема иди в сервиз.
        BRAVA 1,4 12V
        Nissan Navara

        Коментар


          #5
          При мен се случва да светва само понякога като е студена колата но много рядко

          Коментар


            #6
            Хм, днес след навъртяни около 50км и 10тина паления лампата загасна. Дано да нямам повече проблеми.
            Пари от Интернет
            Всичко за колата
            Modsbg.com

            Коментар


              #7
              BatGoro написа:
              Хм, днес след навъртяни около 50км и 10тина паления лампата загасна. Дано да нямам повече проблеми.
              при мен имаше подобен случайрезервоара беше почти празен и лампата светназаредих и изгасна
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар

              Working...
              X