Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помогнете! Търся централа за ербега!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помогнете! Търся централа за ербега!

    Здравейте, както писах преди около месец ми светна лампата на ербега и започна ходене по маките оказа се че проблема е в централата и ще трябва нова. Ако някои знае от къде може да се намери, моля да помага.
    Fiat Marea 1.8 16 V

    #2
    Re: Помогнете! Търся централа за ербега!

    rozana написа:
    Здравейте, както писах преди около месец ми светна лампата на ербега и започна ходене по маките оказа се че проблема е в централата и ще трябва нова. Ако някои знае от къде може да се намери, моля да помага.
    ти ли беше при Бобо преди 10-на дни?явно не подлежи на ремонт
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      За съжаление не успя и сега си търся нова. Можеш ли да ми помогнеш с нещо..... като например къде да си намеря друга такава
      Fiat Marea 1.8 16 V

      Коментар


        #4
        rozana написа:
        За съжаление не успя и сега си търся нова. Можеш ли да ми помогнеш с нещо..... като например къде да си намеря друга такава
        ами неа освен това и аз май ще трябва да си потърся, защото и моята е взела-дала
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Трудно ще намериш за нова в Пловдив искат 800 лв по добре иди в някой сервиз за електроника и виж немогат ли да определят какво е изгоряло.
          HONDA I-VTEC

          Коментар


            #6
            Благодаря колеги , ще отида в някои сервиз да видим какво може да се направи. И все пак ще продължа да търся, може да ми се отвори късмета и да намеря нещо
            Fiat Marea 1.8 16 V

            Коментар

            Working...
            X